ANTALYA KİLİT TAŞI USTASI HİZMET VERDİĞİMİZ BÖLGLER

Akseki, Alanya, Elmalı, Finike, Gazipaşa, Gündoğmuş, İbradı, Demre, Kaş, Kemer, Korkuteli, Kumluca, Manavgat, Serik, Muratpaşa, Konyaaltı, Aksu, Döşemealtı,

Antalya Kilit Taşı

Dış mekanda zemin kaplama işlemi için kilit taşı en çok tercih edilen ürünlerin başında gelmektedir. Maliyetinin uygun olması ve estetik görüntü sağlaması tercih edilme sebeplerinin temelindedir. Otoparkta, parklarda, sosyal tesislerde uygulandığı gibi kaldırım yollarına, özel yürüme için yapılan yollara da döşemesi yapılmaktadır. Kilitli taşlarda malzeme fiyatı çok uygun olduğu için metrekareler kilit taşı Antalya büyüklüğünde bir alanı çok uyguna mal edilebilir. Ayrıca uygulama ve işçilik maliyetleri de oldukça uygundur. Hızlı ve pratik şekilde uygulanabilmektedir. Birbirlerine kilitlenmesi ve bu şekilde monte ediliyor olması da sağlamlık veren bir özelliğidir. Uzun ömürlü yapılardır ve dış yapıya uyumlu olarak dayanıklıdır. Önemli olan dikkat edilmesi gerek Antalya parke taşı döşeme ustası bu işin ustası tarafından yapılmasıdır.

Antalya Kilit Taşı Fiyatı 

kilit taşı metre kare fiyatı ortalama 6 cm 140 tl

Kilit taşı metre kare fiyatı ortalama 8 cm 150 tl

Kilit taşı fiyatı metre karesi ortalama 10 cm 165 tl

 

Bir metre kare kilit taşı fiyatı ?

 
Bir metrekare kilitli parke taşı fiyatı ortalama 130 TL civarındadır. Kilit parke taşları, makinelerde paletler aracılığıyla üretilir. Bir palette ortalama 15.5 metrekare kilitli parke taşı bulunur. Bir palet kilitli parke taşı fiyatı da ortalama 2000 TL civarındadır.

kilitli parke taşı ustası

15 yıldır farklı illerde sunduğumuz hizmet artık Antalya ve çevresinde hizmet vermekten onur duyarız. Kilit parke alanında en iyi hizmeti sunarak müşteri memnuniyetine verdiğimiz önceliktir Hizmetlerimiz: Kilit parke ,karo Andazit karo Begonit taş alanında en iyi kalite ve en iyi işçilik vermek den onur duyarız

 Antalya Kilit taşı uygulaması sonrasında deforme olama kilitli parke taşı ustası durumu ya da başka bir sebeple düzeltilmesi gerektiğinde bu işlemde oldukça kolaydır. Yeniden yapılandırılacak olan bölgeye kadar taşlar sökülür ve sorun giderilerek yeniden takılır. Sökülen taşların tekrar kullanılma özelliği bulunmaktadır. Böylece değiştirilmesi gereken bir taş için birçok taşın atılması gerekmez. Tekrar uygulama yapılarak kullanımına devam edilebilir.

Kilit TAŞI (DÜZ BOYALI)

TEKNİK BİLGİLER

Özellikler

• Değişken hava koşullarına dayanıklıdır • Donma ve kayganlık yapmazlar • Kolay temizlenir • Rengini uzun süre korur

Ebatlar mm

165x200x60 mm 165x200x80 mm 165x200x100 mm

Açıklama

”Dekoratif Beton Parke Taşları” küçük bir bahçeden, geniş parklara, kaldırımlardan, Antalya parke taşı meydanlara, otoparklardan, anayollara kilitli parke taşı ustası kadar her mekanda kullanılır ve kullanıldığı alanlara Antalya parke taşı farklı bir güzellik katar.

Antalya Kilitli Parke 

Yollar, geniş meydanlar ve parklar gibi çok çeşitli alanların peyzaj mimarilerinin oluşturulması ve altyapı hizmetlerinin yerine getirilmesi adına gerçekleştirilen en önemli çalışmaların başında peyzaj düzenlemeleri gelmektedir.

Bu gibi çalışmaların yapılmasında aktif rol oynayan işlemler arasında ise Antalya kilitli parke sistemleri gelmektedir. Projelere uygun olarak istenilen standartlardaki her türlü kilitli parke döşeme çalışmalarını büyük bir ustalıkla gerçekleştirmekte olan firmamız, profesyonel ekip arkadaşları, tam donanımlı araç gereç ve ekipmanları ile kaliteli bir hizmet sunmaktadır.

Parke Taşı

Parke taşı sokaklarda ve kaldırımlarda kullanılan bir taş modelidir. Damla parke, düz parke, kilit parke, kumlamalı parke, petek parke ve prizma parke olmak üzere çeşitli parke alt kategorileri vardır. Parke taşı çok fazla kullanılan ve beraberinde pek çok avantaj sahip olan betondan üretilmiş bir yapı malzemesidir. Çeşitli alanlarda kullanılıyor olması kilit taşı Antalya da avantajlı olduğunun bir göstergesidir. Parke taşı genel olarak caddelerde, sokaklarda, çocuk parklarında, çay bahçelerinde, okulların etrafında, halka açık mekânlarda, gezi alanlarında, fuar Antalya kilit parke taşı alanlarında, eğimli yollarda ve kaldırımlarda kullanılmaktadır. Damla taş parke modeli genel olarak sahillerde kullanılmaktadır. Kilit parke modelleri sahil bölgelerinde ve Antalya kilit Taşı fabrikası mahalle sokaklarında sıklıkla kullanılır.

Antalya kilit taşı Fiyatları

8 lik Kilitli Parke Taşı Birim Fiyatları

Son zamanlarda sıkça tercih edilen 8 lik Kilitli Parke Taşı Birim, özellikle parke kilit taşı kilitli taş olumsuz ekonomi şartlarında daha fazla araştırmaya sahip olmuştur. 8 lik Kilitli Parke Taşı Birim tercih eden tüketicilerin araştırması doğrultusunda bu yazımızı oluşturduk. Sizler için 8 lik Kilitli Parke Taşı Birim Fiyatları listemiz güncel Antalya parke taşı olarak hazırladık ve size doğru bilgiyi ulaştırmak istemekteyiz.

8 lik Kilitli Parke Taşı Birim Fiyat bilgisine bu yazımızdan ulaşarak ucuz olarak yararlanabilmenizi ve tasarruf etmenizi amaçlamaktayız. Fiyat araştırması sağlayan sitemiz sizlere  sunmayı amaçlamaktadır.  kategorimizde yer alan 8 Lik Kilitli Parke Taşı Birim Fiyatları gibi diğer fiyat listelerimizi de inceleyebilirsiniz.

8 lik Kilitli Parke Taşı Birim Fiyatı listesini oluştururken ülke geneline göre hazırlamaktayız. Oluşturduğumuz fiyat listesi herhangi bir şehre veya bölgeye  Antalya Parke Taşı Firmaları değildir. Ortalama ülke geneli fiyatlarıdır. Belirli şehir için oluşturulan fiyat listesi o şehre aittir, bu kapsama dahil değildir. Güncel 8 lik Kilitli Parke Taşı Birim Fiyatları aşağıdaki gibidir;

Antalya bordür taşı

Manavgat Parke taşı Fiyatları

1 palette toplam 30 metre kare parke taşı yer alıyor. 1 palet parke taşı satış Fiyatı ise 150 TL’dir. Bu fiyata KDV ve nakliye ücretleri dahil değildir.

2. el kilitli parke taşı antalya

2 el kilit taşı fiyatları ortalama 85/90 TL Arasıdır.

Parke Kilitli Taş Antalya

Binalarınızda, otoparkınızda ya da yollarda kullanılan kilitli taşların en büyük özelliği sökülüp tekrardan takılabilmeleridir. Bunun içinde her alanda fazlaca rahat kullanılır ve en fazlaca tercih edilen modellerdir. Uygulama alanının geniş olması bununla beraber değişik renklerde üretilmesini de elde etmiştir. Araç-gereç sökülüp tekrardan uygulanabildiğinden dolayı da ekonomik bir çözüm olarak bilinmektedir. Bugün bilhassa de ufak ilçelere ya da dinlence yörelerine baktığımız vakit kilit taşlarını yollarda görebilmemizin sebebi de ekonomik olmasından kaynaklıdır

Kilitli Parke taşların en büyük özelliği aşınmalara rağmen fazlaca dayanıklı olmasıdır. Bundan dolayı de bilhassa bina otoparklarında fazlaca fazla tercih edilirler. Betonun çökme, çatlama ve buna benzer durumlarla karşılaşabileceği yerlerde kilitli parke taşlar devamlı kurtarıcı olmuştur. Sadece burada mühim bir mevzu vardır ki kullanılacak ve tercih edilecek olan malzemenin kalitesi. Şu sebeple kalitesiz kilit taşlarının büyük bir bölümünün de çöktüğü bilinmektedir. Bunun için TSE belgesi bir yol gösterici olabilecektir. Biz şirket olarak satışını ve uygulamasını yaptığımız tüm kilit taşlarında TSE belgesine ehemmiyet veririz ve bunun içinde kullanırız.

Kilit taşları yalnız dayanıklılık değil hem Antalya kilit parke taşı de mekanın şık bir görünümünü de sağlar. Firmamız ustalaşmış bir emek harcama yürüterek döşenmesini istediğiniz alana iyi işçilik yaparak güzel sonuçlar ortaya çıkaracaktır dekorasyonda da mühim bir yere haizdir. evet kullanış bakımından pek fazlaca uygulamaya nazaran daha kaliteli ve daha ekonomiktir sadece tasarım ve dekorasyonda da tesiri görmezden gelinemez.

Kilit  Taşı Fiyatları ANTALYA

Kilit  taşı 6 cm, 8 cm ve 10 cm kalınlıklarında üretilmektedir. Uygulama yapılacak alanın zemin durumuna göre farklı ölçüleri tercih edebilmek mümkündür. Örneğin bir beton zemin kaplanacak ise, 6 cm boyutunda Kilit  taşı fiyatları gayet uygun olacaktır. Toprak çökmeye elverişli ve riskli bir durumda ise piramit takviyeli 8 ve 10 cm Kilit  taşı modelleri de tercih edilebilir.

Daha evvel monte edilmiş olan kilitli parke taşları sonrasında bulundukları yerden kilit taşı Antalya alarak yeni bir yere döşeyebilirsiniz. Bu uygulama esnasında taşlara hiçbir zarar gelmeyeceğinden dolayı size fazladan bir harcamada açmayacaktır. Bu tip işlemlerin Antalya kilit parke taşı büyük ustalık gerektirdiği bilinir. Şu sebeple kilitli taşları döşediğiniz de altında kullanacağınız malzemenin kalitesi ve yoğunluğu önemlidir. Eğer ki siz kullandığınız malzemede ölçünün ne işe yaradığını taş kilitli parke bilmezseniz bu durumda kilit taşlar aynı hizada ve yükseklikte olmayacağından dolayı da ayaklarda takılmalara niçin olabilir.

Eğer dış mekanlarınızda ekonomik parke kilit taşı kilitli taş ve güzel bir tercih yapmak istiyorsanız o vakit ne olursa olsun kilitli taş tercih etmelisiniz.

Karo Taşı Modelleri Ve Fiyatları Nasıldır?

15 alt kategoride zemin taşı modelimiz bulunmaktadır. Müşterilerimizin taleplerine ve günün trendlerine uygun olarak yeni modeller ve çeşitler eklemeye devam ediyoruz. Yaygın olarak kullanılan modellerimiz hem iç hem de dış mekânlar için uygundur. Karo taşı modelleri ve fiyatları kullanım alanlarına ve özelliklerine göre değişir.

Antalya Karo Taşı Fiyatları

Mesela eski karo taş, genellikle dış mekânlarda ve zemin için kullanılır. Etkileyici ve göz kamaştıran bir mekân isteyenler bu güzel karo taşı ustası karolarla dilediği etkiyi oluşturabilir. Bu taş kategorisinde 40 cm taş ölçülerine sahip bir taş almak için sitemizden 40 40 karo taşı fiyatları için teklif formu doldurabilirsiniz.

İstediğiniz model ve deseni de çalışarak kaliteli üretim yapıyoruz. En ucuz karo taşı fiyatları ile müşterilerimizin memnuniyetini önceliyoruz. Ayrıca Antalya içi uygulama hizmeti de veriyoruz. Antalya için ise karo taşı m2 fiyatı Antalya fiyatlarını ilgili birimlerimizle irtibata geçerek öğrenebilirsiniz.

40 40 (Karo Taşı) Fiyatları?

ve çeşitleri Mozaik Karo Taşı m2 fiyatı ve modelleri Mozaik karo taşının m2 fiyatı, çeşitlerine göre değişmektedir. Örneğin, doğal mermer karo taşlarının m2 fiyatı, 150 TL ile 300 TL arasında değişmektedir. Mozaik karo taşlarının diğer çeşitleri arasında granit, traverten, porselen ve seramik bulunmaktadır. Granit karo taşlarının m2 fiyatı, 280 TL ile 450 TL arasında karo taşı ustası değişmektedir. Traverten karo taşlarının m2 fiyatı, 480 TL ile 1120 TL arasında değişmektedir. Porselen karo taşlarının m2 fiyatı, 80 TL ile 150 TL arasında değişmektedir. Seramik karo taşlarının m2 fiyatı, 240 TL ile 570 TL arasında karo taşı ustası değişmektedir.

Oval beton çakıllı karo taşımızın Eni 60 cm, boyu 40 cm, kalınlık 4 cm ve 20 kg ağırlığındadır. M²ye 4 adet çakıllı karo taşı kullanılır. Geniş kullanım alanına sahip wash betonlarımız bahçelerimize güzellik katmanıza yardımcı olabilir. Fiyatımız metrekaredir. Adetli alımlarda adet fiyatımız 150 TL dir.

Antalya Karo taşı döşeme Ustası

Karo taşı döşeme, genellikle Antalya karo taşı ustası bahçe, teras veya ev içindeki alanlarda görülen bir zemin kaplama yöntemidir. Karo taşı döşeme, genelde küçük bir dikdörtgen şeklindeki karo taşların bir sıra halinde Antalya karo taşı ustası  dizilmesiyle yapılır. Karo taşı döşeme, son derece dayanıklı ve kolay temizlenebilen bir yapı malzemesidir. Ayrıca, karo taşı döşeme, klasik ve modern bir görünüm sağlar ve Antalya karo taşı ustası  kullanım alanlarına göre değişik renk, şekil veya desenlerde tasarlanabilir. Karo taşı döşeme, güvenli, sağlam ve uzun ömürlü bir zemin Antalya karo taşı ustası  kaplama yöntemidir.

Antalya Karo taşı döşeme Ustası 
Karo taşı döşeme, genellikle bahçe, teras veya ev içindeki alanlarda görülen bir zemin kaplama yöntemidir. Karo taşı döşeme, genelde küçük bir dikdörtgen şeklindeki karo taşların bir sıra halinde dizilmesiyle yapılır. Karo taşı döşeme, son derece dayanıklı ve kolay temizlenebilen bir yapı malzemesidir. Ayrıca, karo taşı döşeme, klasik ve modern bir görünüm sağlar ve kullanım alanlarına göre değişik renk, şekil veya desenlerde tasarlanabilir. Karo taşı döşeme, güvenli, sağlam ve uzun ömürlü bir zemin kaplama yöntemidir.

30*30 karo taşı fiyatları ve Karo Taşı Karo taşı fiyatları, kullanılacak malzemeye ve renk seçimine bağlı olarak değişebilir. Genel olarak, 30×30 cm boyutlarındaki karo taşların fiyatları, 15 TL‘den başlayıp 30 TL‘ye kadar çıkabilir. Renk seçimine göre fiyatlar da değişebilir. Örneğin, daha parlak renkler veya daha nadir renkler daha yüksek fiyatlar çekebilir. Ayrıca, kullanılan malzemeye bağlı olarak fiyatlar da farklılık gösterebilir. Örneğin, mermer karo taşları daha pahalı olabilir.

Karo TAŞI m2 fiyatı

Antalya dan ‘de taşın m2 fiyatı değişkenlik karo taşı m2 fiyatı gösterebilir. Genellikle, yüzeysel taşların fiyatı 200–500 TL arasında değişebilir. Ancak, standart taşların fiyatı daha düşük olabilir, 100–250 TL arasında değişebilir. Fiyat, kullanılacak taşın cinsine ve özelliklerine bağlı olarak değişebilir. Ayrıca, taşın nereden temin edileceği, hangi tipten olacağı, ne kadar karo taşı Antalya sipariş edileceği ve ne kadar sürede teslim edileceği gibi faktörler fiyata da etki eder.