İstanbul Kilit Taşı Ustası

kilit taşı, İstanbul kilit taşı döşeme otopark lanız yürüme yollarınızın dekorunu değiştirme zamanı Gelmedimi ? Otopark ve diğer çevre düzenleme alanlarının en çok tercih edilen yer döşeme taşlarından birisi olan Keçiören kilit taşı uygulanan alanlarda oldukça dekoratif bir görüntünün yanında sağlamlık konusunda da son derece güvenilir bir beton ürünüdür. Keçiören kilit taşı fiyatları neredeyse bütün bütçelere uygundur. Keçiören kilit taşı fiyatları değişkenlik gösterme sebeplerinden biriside uygulama yapılacak alan ve metrajlarıdır.

İstanbul Kilit Taşı Ustası 05347212150

Bizi arayın uygun fiyat dan yardımcı olalım garantili hizmet veriyoruz

İstanbul kilit taşı ustası İstanbul kilit taşı kalitesi kadar uygulama yapacak ustanın uzmanlığıda oldukça önemlidir. İstanbul kilit taşı ustanızın yapması gerekenler nelerdir? Keçiören kilit taşı ustanız ilk önce zemindeki düzenlemeleri elden geçirmesi gereklidir. Peki bunlar nelerdir ? Keçiören kilit taşı zemindeki engebeler gözden geçirilerek gerekli düzenlemeler yapılmaldıır. İstanbul kilit taşı döşemesi yapılacak zemine ipler çekilerek gönye alınır eger gerek varsa ilk önce bordür taşı döşemesi yapılır. Bordür taşları uygulanacakları alanlara göre farklı ebatlarda bulmak mümkündür.

İstanbul kilit taşı uygulaması yaptırdığınız bölgelerde sizlere standart bahçe bordür taşı yeterli olacaktır. Standart bahçe bordürleri gri ve kırmızı renklerde üretilmektedir. Günümüzde  derzli bordür taşlarının yerini kilitlenen bordür taşları almış durumdadır. Bordür taşı uygulaması yapıldıkdan sonra keçiören kilit taşı döşemesi yapılacak alandaki mastar işlemine geçilir. Mastar çekildikten sonra keçiören kilit taşı döşeme işlemine geçebilirsiniz. Kırmızı, beyaz, sarı, gri gibi renk seçeneklerinin olduğu keçiören kilit taşı ile işçilik sırasında farklı desen ve modelleri vere bilirsiniz. Sizlerde Keçiören de kilit taşı almak ve uygulama yaptırmak için bizi aramanız yeterli.

Kilit Taşı Ustası

Kilit taşı ustası 2020 yılında da sürekli yenilenen kilit taşı kalıpları sayesinde üretim kalitesi standartların üzerine çıkmanın gururunu yaşıyoruz kilit taşı üretimi ve uygulaması ile birlikte sizlere Ankara içerisinde hizmet vermeye devam ediyoruz başkentte bir çok ilçe belediyelerinin kaldırım çalışmalarında kilit taşı ustalığı konusunda ve diğer çevre düzenleme işlerinde hizmet vererek referanslarımıza her yıl yenisini ekliyoruz sizlerde Ankara ya özel direk üreticisinden kilit taşı ustası hizmeti ve diğer çevre düzenleme hizmetlerini almak için bizi aramanız yeterli olacaktır.

Garantili hizmet veriyoruz

Kilit taşı ustası ?

Açık hava dekorasyonunda önemli yeri olan kilit taşı, kilit taşı ustası tarafından, bahçe ve kaldırım dekorasyonunda ağırlıklı olarak kullanılmaktadır. Kilit taşı ustası, taşıyıcı sistemler içerisinde en güçlüsü olarak kabul edilen kilit taşlarını, otopark alanlarında sıklıkla kullanmaktadır.

Kilit taşı kullanım alanları;

Kilit taşı ustası, döşediği kilit taşları ile hem ortama şıklık kazandırmakta hem de yağmur sonrası biriken suyu önleyerek düzgün bir zemin oluşturmaktadır. Bütün zeminlere kolay bir şekilde uygulanan kilit ve parke taşları, parke taşı ustası tarafından kısa zamanda döşenerek kullanıma hazır hale getirilebilmektedir.

İSTABUL KİLİT TAŞI USTASI 05347212150

Garantili Hizmet Veriyoruz

İstanbul Kilit Taşı Ustası

Parke ve kilit taşı arasındaki fark nedir?

Parke taşı ustası, kayma – solma yapmayan ve kolaylıkla kırılmayan parke taşlarını bahçe ve dış dekorasyon işlerinde kullanmaktadır. Farklı renk seçenekleri ile müşterinin isteğine uygun olarak parke taşı ustası tarafından modern desenler oluşturulmaktadır.

Doğru parke taşı ustası seçmek neden önemlidir?

Dayanıklı yapısı nedeni ile parke taşı ustası tarafından açık alan döşemelerinde en çok tercih edilen parke taşı, asfalt yerine yol ve sokaklarda da İstanbul Kilit Taşı Ustası kullanılmaktadır. Mevsimsel etkilere karşıda dayanıklı yapısı olması nedeni ile parke taşı ustası tarafından kolaylıkla döşenmektedir. İyi bir parke taşı ustası döşeme yapılacak olan alanı önceden etüt ederek, zeminde gerekli olan düzleşme ve sertleştirmeleri gerçekleştirmelidir. Kullanılması gereken kum miktarını ve doğru döşeme metodunu bilmelidir.Yani ekmeği ekmekçiye vermek gerekir Ankara da kilit taşı ustalığı ve taş temini için bizi aramanız yeterli.

2023 yılı içisin güncel fiyatlar için 05347212150

İstanbul KİLİTLİ PARKE İLETİŞİM 05347212150

İSTANBUL KİLİT PARKE USTASI

Bir diğer adı aşık taşı olarak bilinmektedir. Kilitli olarak isimlendirilme sindeki temel neden birbirine geçmeli olmasıdır. Halka açık mekanlar, okul, sokak, cadde, gezi alanları, eğimli yollar gibi alanlarda kullanılır. Bu anlamda Kilitli parke taşı özellikleri ve kullanım alanı bakımından çok çeşitlidir. Özellikle düz ve kaldırım yollarında kullanılan bir üründür. Hemen hemen tüm kaldırım yollarında kilitli parke taşlarını görmek mümkündür. Özel bir malzemedir İstanbul Kilit Taşı Ustası ve kaplama görevi vardır. Bunun yanında belediyelerin şehir ve çevre düzenlemelerinde tercih ettiği ürünler arasında yer almaktadır. Maliyet açısından oldukça avantajlıdır. Renk ve desen seçeneği çok çeşitlidir.

Sağlamlık ve dayanıklılık açısından birinci sınıf bir malzemedir. İlgili yüzeyler tamamen temizlemekle işleme başlanır. Temizlenen yüz eylere özel kum serilir ve Kilitli parke taşı kaplaması için hazır hale getirilir. İyi bir usta tarafından kaplama işleminin yapılması şarttır. Sıradan ve basit gibi görülmemelidir. Kaplanan alanlardan kütle ve hacim olarak çok fazla ağırlık geçecektir. Bazen kalabalık insan grupları, bazen de motorlu taşıtlar bu yolları kullanmak zorunda kalacaktır. Kalitesiz yapılan işçiliklerde önemli deformeler olabilmektedir. Kısa sürede bozulan yolların oluşmaması için en iyi malzeme ve kaliteli bir işçilik yapılmış olmalıdır. Tüm bu konularda çok fazla özen göstermek gerekir. İşi yaptıran ve yapan kişilerin bu konuya hassasiyet göstermeleri gerekir. Sorunlu kişi ve kuruluşlar bu konuda denetleyici olmalıdırlar.

Beton parke olarak  bilinir. Yol ve benzer zeminlerin kaplamasında kullanılan bu ürünler, farklı özellik, renk ve desen seçenekleri ile dizayn açısından çok olumludur. Sizde Kilitli parke taşı ile kaplayabilirsiniz. Topluma açık alanların dışında kişisel alanlar içinde tercih edilebilen ürünlerdendir. Evinizin bahçe ve dinlenme alanları içinde uygundur. İş yerinize ait olarak boş alanları bu taşlarla döşeyebilir ve görsel açıdan estetik ortamlar yaratabilirsiniz. Bu taşların yükseklikleri genellikle 6-8 cm arasında değişebilmektedir. Farklı proje ve çalışmalara göre seçim yapılabilir. Genel olarak tercih edilen parke taşları iki yanı T şeklinde olanlardır. Belli bir uzunluk ve genişlik ölçüleri mevcuttur. İç kısımları kavisli ve birbirine geçmelidir. Kaplama işlemi sürecinde taşlar birbirine geçirilerek işlem yapılır.

Bu taşları yapboza benzetebilirsiniz. Standart şekillerde olması tek farkıdır. Standart olan Kilitli parke taşı ürünlerini birbirine monte etmek koşuluyla kaplamayı yapabilirsiniz. Yazımızın başında da belirtmiştik. Farklı büyüklüklerdeki alanları kaplatmak isteyebilirsiniz. Kesinlikle uzman bir işçilik yapılmalıdır. Zeminlerin çok iyi hazırlanması şarttır. İşi bilen ve uzman olan kilitli parke taşı ustalarının bu işi yapması gerekir. Bu işlemin yapılamaması durumunda iyi bir işçilik ortaya çıkmayacaktır. Görünüm estetik açıdan istenilen seviyede olmayacaktır. Buna ilave olarak kullanım ömrü çok kısa olacaktır. Yapılan kaplama işlemi hızlı bir şekilde deforme olacak ve bir süre sonra kullanılamaz bir hale gelecektir. kilitli parke taşı :

 
Kilitli parke

                                                      Çevre düzenleme  Kilitli parke peyzaj

İRTİBAT HATTI : 05347212150

Çevre Güvenliği konusunda sektörün öncüsü olan firmamız, dünyadaki sektör gelişmeleri yakından takip etmekte olup, uluslararası kalite standartlarında imalat yapmaktadır. Ülkemizin her yerinde, değişik sektörlerin (makine sanayi, metal sanayi, maden, inşaat, otomotiv sanayi, tekstil, tarım, gıda ve hayvancılık vs.) ihtiyacı olan değişik ölçü, ebat ve kalınlıkta tel imalatını gerçekleştiren firmamız, malzemesi ve montajı dahil olmak üzere tecrübeli ekipleri ile komple tel-çit uygulamaları yapmaktadır.

MİSYONUMUZ :

Yüksek ve modern teknoloji ile çalışarak, düşük maliyetli ve kaliteli üretim yaparak, ülkemize, ortaklarımız olan çalışan ve müşterilerimiz adına maksimum fayda sağlamak ve daima yenilikçi ve gelişmeye açık bir şirket olmaktır.

DEĞERLERİMİZ :

İş sağlığı ve güvenliği,

Coşkulu, özverili ekip çalışmalarına önem verme,

Müşterilerimiz, çalışanlarımız ve hissedarlarımız için sürekli faydalı olabilmek,

Eğitilmiş, deneyimli ve katılımcı gücü birikimini en önemli varlık olarak görme,

Sürekli iyileştirmeyi, yenilikçiliği ve müspet yönde değişimi esas alma,

Çevreye duyarlı ve çevreye uyumlu üretim yapma,

Topluma katkıda bulunma ve adil olarak tüm faaliyetlerimizde insana değer verme,

SAYIN MÜŞTERİLERİMİZ! KİLİTLİ PARKE,ANDEZİT PARKE,BORDÜR, PANEL TEL, PEYZAJ,ALT TEMEL,HAFRİYAT GİBİ ÇEVRE DÜZENLEMEYE DAİRE A’DAN Z’YE YAPILACAK OLAN İstanbul Kilit Taşı Ustası İŞLERİNİZ İÇİN, BİZDEN TEKLİF ALMAYI UNUTMAYINIZ… İLGİNİZE TEŞEKKÜRLER..

İRTİBAT HATTI : 05347212150

                   İstanbul Kilit Taşı Ustası

Kilitli parke uretimleri  6cm 8 cm ve 10 cm olarak, (cesitli renkleriyle) üçe ayrılır bordur cesitleri ise 50cm yatık bordür,50cm bahçe bordürü,25cm su oluğu ve 75cm karayolu bordürü (kırmızı ve naturel renkleriyle ) mevcuttur

kilit taşlarında fiyatı etkileyen unsurlar taşın kalitesi – taşın hacmi ve taşın desenidir. Bunların haricinde kilit taşının uygulanmasında birbirinden çok farklı fiyatların çıkması söz konusu değildir. uygulamadaki fiyat farklılığının tek açıklaması zemin düzlüğü ile alakalı olabilir. onun haricinde 6 lık kilit taşı ile 8 lik kilit taşı uygulaması arasında hiçbir fark yoktur.

kilit taşı fiyatlarında müşterilerimizden en çok aldığımız soruların başında 1 metrekare kilit taşı ne kadar ? sorusu geliyor. biz firma olarak siz müşterilerimizi yanıltmaktan yada eksik bilgi vermekten her zaman kaçınmışızdır. o yüzden 1 metrekare kilit taşının net fiyatını aşağıda yazıyoruz ( Sadece kilit taşı değil içinde kumu – tozu – işçiliği – nakliyesi  mevcut. ) 2016 yılı için geçerli kilit taşı metrekare fiyatımız ortalama  ; 25 30 arası  fiyatlarla ölçülebilir . Detaylı fiyat ve keşif için lütfen bizi arayınız. 0530 856 1866   kilitli parke taşı kilit taşı aşık taşı çevre düzenleme Ankara 05347212150

kilitli parke taşı kilit taşı aşık taşı çevre düzenleme Ankara 05347212150

Kilit taşı

Kilit taşı 05347212150

İstanbul Kilit Taşı Ustası 05347212150
 

Kilit taşı ustası İstanbul 05347212150

 

Dış mekan zeminlerini farklı malzeme ve şekillerle kaplayabilirsiniz. Her yöntemin kendine özgü özellikleri ve avantajları mevcuttur. Kabul edilen ve görünen en temek seçenek kilitli parke taşları olmaktadır. Kilitli parke taşları ve bu anlamda Ankara kilit taşı ihtiyaçlarınızda seçim yapacak firma sayınız çok fazladır. Farklı marka ve mağazadan ürün alabilirsiniz. Gerek Ankara, gerekse de farklı illerde bu ürünlerin kullanımı çok fazladır. Neden çok fazla kullanımı olduğunu daha detaylı bir şekilde anlatmaya çalışıyor olacağız. İki temel nedeni vardır. Maliyet ve estetik görünüm sağlıyor olmasıdır. Öncelikli olarak maliyet konusunu detaylandırmak istiyoruz. Kilitli parke taşlarında çok düşük seviyede bir maliyet karşınıza çıkacaktır. Malzeme olarak fiyatlar gayet uydundur.

 

Metrekarelerce büyüklükteki bir alanı çok uygun fiyatlar mal edebilirsiniz. Bu anlamda Ankara kilit taşı alımınızda yüksek fiyatlar ödemek zorunda kalmazsınız. Bu ürünlerin işçilik ve uygulama maliyetleri de çok azdır. İyi bir usta tarafından hızlı ve pratik bir şekilde uygulanabilmektedir. Bu uygulama sonrasında ilgili alanın bir bölgesinde sorun çıkabilir. Kaplaması yapılan alanın alt yapısında bir problem çıkmış olabilir. Çok normal ve olası bir şeydir. Bunun için ilgili alanın sökülmesi ve sorun olan bölgeye erişilmesi gerekir. Kilitli parke taşları ile kaplanan bu yüzeyler kolaylıkla va deforme olmadan sökülebilir ve sorun giderilebilir. Sökülen bu taşları atmak zorunda değilsiniz. İlgili alandan söktüğünüz taşları aynı şekilde yerine koyabilir ve bu maliyetten de kurtulmuş olursunuz. Estetik görünüm sunuyor olması çok önemli bir tercih nedenidir. Bu anlamda Ankara kilit taşı alımlarınızı etkileyen en temel ikinci unsur olarak karşımıza çıkmaktadır. Pek çok farklı estetik şekillerde imal edilmekte ve satılmaktadır. T ve S şeklinde olanlar vardır. Buna ilave olarak kare, sekizgen, dikdörtgen, baklava tipi ve benzer çok çeşitli seçenekler sizleri beklemektedir. Birbirine kilitlenerek monte edilmesi sağlamlık açısından önemlidir. Dayanıklı ve uzun ömürlüdür. Düzgün yapılan uygulamaların yıllar boyu kullanımı söz konusudur. İlgili zeminler kirlenmiş ve pislenmiş olabilir. Hiç dert etmenize gerek yoktur. Hızlı ve kolay bir şekilde silebilir yada yıkayabilirsiniz. Bunun gibi çok seçenek sizleri beklemektedir. Bu ürünler her zaman için avantajdır. Farklı ve maliyetli ürünlerle kaplama yapmak yerine, maliyetsiz ve estetik kilitli parke taşlarını tercih edebilirsiniz. Bu uygulamaları yapmak için çok deneyimli İstanbul Kilit Taşı Ustası bir usta bulmanız gerekir. Bu anlamda Ankara kilit taşı uygulamasını bildiğiniz veya iyi referansları olan kilitli parke taşı ustalarına yaptırmaya çalışmalısınız. Tüm dünyada kullanılan bir üründür. Ülkemizde pek çok belediye yöneticisi kaldırım yolu, otopark, özel yürüme yolu, park, sosyal tesis ve benzer alanların kaplamasında bu ürünü tercih etmektedir. Tercih nedenleri bellidir. Daha görsel ve zengin içerkli şehirleri, en iyi ve en ucuz maliyetle yapabilmektir. Daha detaylı bilgi için

Dış mekan zeminlerini farklı malzeme ve şekillerle kaplayabilirsiniz. Her yöntemin kendine özgü özellikleri ve avantajları mevcuttur. Kabul edilen ve görünen en temek seçenek kilitli parke taşları olmaktadır. Kilitli parke taşları ve bu anlamda Ankara kilit taşı ihtiyaçlarınızda seçim yapacak firma sayınız çok fazladır. Farklı marka ve mağazadan ürün alabilirsiniz. Gerek Ankara, gerekse de farklı illerde bu ürünlerin kullanımı çok fazladır. Neden çok fazla kullanımı olduğunu daha detaylı bir şekilde anlatmaya çalışıyor olacağız.

İki temel nedeni vardır. Maliyet ve estetik görünüm sağlıyor olmasıdır. Öncelikli olarak maliyet konusunu detaylandırmak istiyoruz. Kilitli parke taşlarında çok düşük seviyede bir maliyet karşınıza çıkacaktır. Malzeme olarak fiyatlar gayet uydundur. Metrekarelerce büyüklükteki bir alanı çok uygun fiyatlar mal edebilirsiniz. Bu anlamda Ankara kilit taşı alımınızda yüksek fiyatlar ödemek zorunda kalmazsınız. Bu ürünlerin işçilik ve İstanbul Kilit Taşı Ustası uygulama maliyetleri de çok azdır. İyi bir usta tarafından hızlı ve pratik bir şekilde uygulanabilmektedir. Bu uygulama sonrasında ilgili alanın bir bölgesinde sorun çıkabilir. Kaplaması yapılan alanın alt yapısında bir problem çıkmış olabilir. Çok normal ve olası bir şeydir. Bunun için ilgili alanın sökülmesi ve sorun olan bölgeye erişilmesi gerekir. Kilitli parke taşları ile kaplanan bu yüzeyler kolaylıkla va deforme olmadan sökülebilir ve sorun giderilebilir. Sökülen bu taşları atmak zorunda değilsiniz. İlgili alandan söktüğünüz taşları aynı şekilde yerine koyabilir ve bu maliyetten de kurtulmuş olursunuz.

Estetik görünüm sunuyor olması çok önemli bir tercih nedenidir. Bu anlamda Ankara kilit taşı alımlarınızı etkileyen en temel ikinci unsur olarak karşımıza çıkmaktadır. Pek çok farklı estetik şekillerde imal edilmekte ve satılmaktadır. T ve S şeklinde olanlar vardır. Buna ilave olarak kare, sekizgen, dikdörtgen, baklava tipi ve benzer çok çeşitli seçenekler sizleri beklemektedir. Birbirine kilitlenerek monte edilmesi sağlamlık açısından önemlidir. Dayanıklı ve uzun ömürlüdür. Düzgün yapılan uygulamaların yıllar boyu kullanımı söz konusudur. İlgili zeminler kirlenmiş ve pislenmiş olabilir. Hiç dert etmenize gerek yoktur. Hızlı ve kolay bir şekilde silebilir yada yıkayabilirsiniz. Bunun gibi İstanbul Kilit Taşı Ustası çok seçenek sizleri beklemektedir. Bu ürünler her zaman için avantajdır. Farklı ve maliyetli ürünlerle kaplama yapmak yerine, maliyetsiz ve estetik kilitli parke taşlarını tercih edebilirsiniz.

Bu uygulamaları yapmak için çok deneyimli bir usta bulmanız gerekir. Bu anlamda Ankara kilit taşı uygulamasını bildiğiniz veya iyi referansları olan kilitli parke taşı ustalarına yaptırmaya çalışmalısınız. Tüm dünyada kullanılan bir üründür. Ülkemizde pek çok belediye yöneticisi İstanbul Kilit Taşı Ustası kaldırım yolu, otopark, özel yürüme yolu, park, sosyal tesis ve benzer alanların kaplamasında bu ürünü tercih etmektedir. Tercih nedenleri bellidir. Daha görsel ve zengin içerkli şehirleri, en iyi ve en ucuz maliyetle yapabilmektir.

İstanbul kilit Taşı Ustası 05347212150

  1. Öncelikle zeminin silindir veya kompaktör ile sıkıştırılması işlemi uygulanır.
  2. 1 Kilit taşı döşenecek alanın durumuna göre zemin iyileştirmesi yapılır ve usta tarafından gerekli görülen malzemeler uygulanarak zemin sıkıştırılır.
  3. 2 Zemindeki tüm boşluklar doldurulur.
  4. 3 Belirlenmiş olan kota göre bordür taşları, tesfiye beton harcı ile döşenir.
  5. 4 Bordür taşlarının döşeme işlemi bittikten sonra parke taşların döşeme işlemine geçilir.
  6. 5 Kilitli parke taşların döşeme işleminden sonra taş aralarındaki boşlukların dolması için döşeme yapılan alana ince mil kum serpilir.
  7. 6 En son adım olan, kompaktör gezdirme işlemi yapılarak taşların yüzeye tam olarak yerleşmeleri sağlanır.

Dış mekanda zemin kaplama işlemi için kilit taşı en çok tercih edilen ürünlerin İstanbul kilit taş ustası başında gelmektedir. Maliyetinin uygun olması ve estetik görüntü sağlaması tercih edilme sebeplerinin temelindedir. Otoparkta, parklarda, sosyal tesislerde uygulandığı gibi kaldırım yollarına, özel yürüme için yapılan yollara da döşemesi yapılmaktadır. Kilitli taşlarda malzeme fiyatı çok uygun kilit taşı ustası İstanbul olduğu için metrekareler büyüklüğünde bir alanı çok uyguna mal edilebilir. Ayrıca uygulama ve işçilik maliyetleri de oldukça Kilit Taşı Ustası uygundur. Hızlı ve pratik şekilde uygulanabilmektedir. Birbirlerine İstanbul Kilit Taşı Döşeme Ustası  kilitlenmesi ve bu şekilde monte ediliyor olması da sağlamlık veren bir özelliğidir. Uzun ömürlü yapılardır ve dış yapıya uyumlu olarak dayanıklıdır. Önemli olan dikkat edilmesi gerek nokta ise bu işin ustası tarafından yapılmasıdır. T ve S şeklinde seçenekleri olan kilit taşlarının bunlardan başka birçok seçeneği bulunmaktadır. Kare, dikdörtgen, sekizgen, baklava dilimi İstanbul Kilit Taşı Ustası şekilleri de estetik olarak görüntü bütünlüğü sağlamaktadır. Uzun süreli kullanım imkanı veren kilit taşı dışarıda kullanılıyor olması sebebiyle kolayca kirlenebilir. Kolay ve hızlı temizlik yapılabilir özelliğe sahip olmasının yanı sıra yıkama ya da silme yapılabilmektedir.

Kilit Taşı USTASI İSTANBUL

 

Kilit taşı, dış mekan tasarım ve dekorasyon dünyasının en önemli malzemesidir. Bu kategoride hizmet veren kilit taşı tür firmamız, okul bahçeleri, resmi daire bahçeleri, parklar, site bahçeleri ve özel eğitim bahçeleri gibi birçok kategoride, dekoratif ve göz kamaştırıcı kilit taşı tür hizmeti vermektedir. Problemsiz çözüm Kilit Taşı ustası  yöntemlerini tercih eden firmamız, görsel olarak kötü görünen bütün park ve bahçeleri, göz kamaştırıcı tasarım çalışmalarıyla etkili hale getirebiliriz.

 

Kilit Taşları Suya Basınca Karşı Dayanıklıdır

 

Özel pres sistemi ile üretilen bu taşlar, içerisindeki özel bir madde nedeniyle dış kısımdan gelen bütün suyu alt kısma gönderir. Bu şekilde mekanik yapısını sürekli korur. Üzerine tonlarca ağırlık gelse de yine de eski görünümünü korur. Etkileyici ve estetik görünüm özelliklerini uzun yıllar rahat bir şekilde koruyabilmektedir. Bu konuda Kilit Taşı Ustası tecrübeli kilit taşı kategorisindeki ustalarımız, kırmızı, yeşil ve gri kilit taşları ile sanat eseri meydana getirirler. Mükemmel yaratılmış ağaçlarla bezeli parklar ve bahçeler, etkileyici kilit taşı desenlerimizle mükemmel hale gelebilir.

 

İŞİN USTASI ÖNEMLİDİR

 

Bu taşları alıp öylesine dizmeniz Kilit Taşı Döşeme Ustası sadece vakit kaybıdır. Bu işin ustası personellerimizle elips, baklava ve klasik tarzda kilit taşı işlemi gerçekleştirilebilir. Kilit taşı kategorisinde, öncelikle taş döşenecek mekan temizlenir. Yabani otlar ve büyük taşlar temizlenir. Ağaçlar koruma altına alınacaksa, kilit taşı planına eklenir. Teknik özellikleriyle tercih edilen Kilit taşı döşeme ustası İstanbul hizmette, en önemli husus zeminin sertleştirilmesidir. Bu aşama uygulanmadığı zaman, kilit taşı döşeme işleminden sonra çökmeler meydana gelir.

 

Çökme işleminin gerçekleşmemesi için iş makineleri ile İstanbul kilit taşı döşeme ustası düzleme işleminden sonra silindir işlemi gerçekleştirilir. Bu işlem sonunda çökecek İstabul parke taşı ustası yerler çöker. Kilit taşı tür hizmetleri kategorisinde, bu işlem bittikten sonra, ince bir kum tabakası yayılır. Bu kum yumuşaktır ve kilit taşı malzemesini bir arada tutar. Ustalarımız öncelikle yapılacak deseni hesap ederler. Kenarlardan döşeme işlemine başlayıp, tek yönde ilerlerler. Bu şekilde boşluk kalmaz. Döşeme işlemlerinde yumuşak çekiçle sağlamlaştırma yapılır. Böylece kilit taşı kategorisinde işlemlerimiz başarılı bir şekilde çözüme kavuşur.

 
 

Oto park çalışmalarında da tercih edilen İstanbul Parke Taşı Ustası  bu taşlar, çok ağır araçların meydana getirdiği baskıya dayanır. Kırıldığı zaman yenileriyle yerleri değiştirilir. Yağmur, kar, sel ve benzeri bütün doğal olaylara karşı son derece dayanıklı bir yapısı vardır. Bu gün için açık hava zemin tasarım işlemlerinde en çok tercih Parke Taşı Ustası edilen yöntem kilit taşı tür sistemidir.

Döşeme işleminin ardından kilit taşı malzemelerinin boş kalan aralıklarına kum doldurulur. Kum doldurma işleminin ardından artık kilit taşı döşeme işlemi son bulur. Yağan yağmurla birlikte kilit taşı malzemesi Parke taşı ustası zemine daha iyi yapışır.Bura dan şunu da söyleyelim kilit taşı döşemeleri harç ile yapılmaz kuru toz üzerine döşemesi yapılarak üzerine silindir makinesi vurulur bu da kilit taşı döşemesinin sıkışarak bir birisine kilitlenmesini sağlayacaktır.

İstanbul kilit taşı ustası

İSTANBUL,KİLİTLİ TAŞ USTASI ,0547212150

 
İstanbul kilit taşı ustası  da ve Parke taşı fiyatları içerisinde kilit taşı kilitli parke parke taşı. Bordür taşı, çim taşı karo taşı döşeme işleri ve diğer çevre düzenleme işleri için sizlere hizmet vermekteyiz Kilitli taş ustası İstanbul ve kilitli taş ustası İstanbul  ihtiyacınız için aradığınız kalite ve güvenilir işçilik için bizi arayın. İstanbul da kilit taş ustası ve İstanbul  da kilitli parke taş ustası için bir birinden farklı ve bir birinden güvenilir referanslarımızla sizlerin hizmetindeyiz Kilitli parke taşı yapı itibari ile bir yer döşeme yapı malzemesi olup uygulama kolaylığı ile de bölgemizde oldukça fazla tercih edilmektedir. Kilitli taş ustası İstanbul ve kilitli taş ustası Gölbaşı isimlerini irdeleyecek olursak; Kilitli parke taşı kullanım ihtiyaçlarına göre sert zeminler için tasarlanmış dökme taştan elde edilir. Kum ve çimento karışımını yüksek derecede presleyip ve fırınlanması sonucu elde edilir. Yüzey genişliği 15 cm x 20 cm dir. Kilitli parke taşının tercih sebepleri uygulama kolaylığının yanı sıra yıllar içinde meydana gelebilecek herhangi bir bozukluğun giderilmesinde oldukça kolay ve portatif oluşudur. kilit parke taşın kalınlığı üretim olarak 6,8 ve 10 cm dir. Standart üretimi kırmızı ve gri renklerde olmasına karşın özel isteğe bağlı farklı renklerde de üretimi mümkündür. TSE belgeli olup yine firmamız tarafında yapılan tüm işçiliklerde garantili bir şekilde yapılmaktadır.
 
Oto park alanlarının yanı sıra, fabrika içleri ,bina çevreleri, yürüyüş yolları gibi alanların yanı sıra, kamu binaları açık alanları, okul bahçeleri ve buna benzer sert zemin olarak kullanılacak alanların tamamında kullanımı mümkündür. İçerisinde bulundurduğu renk seçenekleri sayesinde alan üzerinde kilitli parke taş değişik desenler verilerek motifler üretmeye elverişli bir malzemedir. Ankara da kilitli parke taş ustalığı ve Gölbaşı nda kilitli parke taş ustalığını kısaca anlatacak olursak; Bölgemizde tercih edilme derecesi oldukça fazla olan bu yapı malzemesinin uygulaması alt yapı çalışması ile başlar Şöyle kilitli parke uygulanacak alanın önceden gereken alt yapı işleri yapılmaz ise zaman içerisinde çökmeler ve bozulmalar baş gösterir. Gerek alt yapı, kilitli parke taş uygulanacak alan tesviye çalışması yapılır ve beton dökülerek zemin yeterli sertliğe kavuşturulur. Dökülen beton içerisine çelik hası serilmesi, betonun daha sağlıklı olmasını sağlar .Beton döküldükten sonra  pas diyede bilinen kaya kırmasından elde edilmiş toz serilir. Serilen tozun kalınlığı 3 cm ile 5 cm arasında olmalıdır. şayet toz 3 cm den az serilir ise kilitli taş üzerinde yüklü bir araç çıkması halinde kırılır. Bununla beraber 5 cm den fazla serilmesi durumunda ise taşın çökme ve bozulma riski oldukça fazla olur. Yukarıda belirtiğimiz alt yapı yapıldıktan sonra kilitli taş uygulanacak alana serilen toz düz bir şekilde kodu alınır. Taş döşenecek alanın iki tarafına ip çekilir ve gönyesi alınır. Gönyeyi alırken dikkat edilmesi gerek en önemli olgu iplerin kesişme noktası tam olarak 90 derece olmalıdır. Kenar ipleri bir birine 90 dereceden farklı bir açıda kesişecek olursa taşı döşemek mümkün olmayacaktır. Gönye iplerini baz alarak taş döşenmeye başlar ve uygulama gerçekleştirilir. Taş döşeme işlemi taşların bir birine geçecek şekilde yapılır. Yapım sırasında elde edilmek istenen şekiller gerçekleştirilir ve modeller sağlanır. kilitli parke taş döşenecek alan için etrafın bordür taşı ile çevrilmesi de bir başka mecburi çalışma gerektirmektedir. Duvar kenarına gelen bölgeler bordür taşı istemez. Ancak boşlukta kalan taraflar için bordür taşı uygulaması mecburi bir çalıma gerektirir. Belirtilen bütün bu çalışmalar yapılıp taş döşeme işi bittikten sonra, taş aralarında kalan boşlukların dolması ve sağlamlaşması amacı için mil kum serilir ve bu kumun bir kaç gün alan üzerinde durması gerekir. Kilitli taş döşemesi yapılan alan kenarlarında kalan boşluklar ise beton harç ile doldurulur. Son olarak yapılacak iş ise uygulanan kilitli parke taşın üzerinde silindir gezdirilerek sıkıştırma yapılmasıdır.
 
Firmamız Bünyesinde üretilen kilitli parke taşları

İstanbul Kilit taşı ustası

İstanbul Kilit taşı ustası Teknolojinin sunduğu ürün ve hizmet anlayışını varsayarak darbelere karşı yüksek dayanıklılık sunan kaliteli taş üretimleri yapılır. Teknolojinin sunduğu başarıyı en üst seviyeye taşıyan İstanbul kilit taşı ustası sektörde fark yaratacak kilit taşları modern yapısını karşımıza çıkarmaktadır. Bu ürünlerde yüksek kalite ön planda tutularak; dikkatli ve mutlaka zemin yapısına uygun olarak yapılır.
Şirketler bu ürünleri üretirken her zaman müşteri isteklerini ön planda tutarlar. Bu ürünlere önce kalite önemlidir. Çevre alt ve üst yapı düzenlenmesinde temel unsur olan kilit taşı sistemleri kullanılır. Yapı değişikliği olan ürünlerdir. Türkiye’nin tarihi güzelliklerini daha fazla güzel gösteren ürünlerdir. Çevre düzenlenmesinde asfalt çalışmalarda kullanılır. Firmalar müşteri isteklerini karşılayacak olan en iyi üretimleri yapar. Kilit taşları beton düzenleme ürünleri doğal ürünlerdir. Fabrika ortamlarında deneme yanılma sistemlerinin dışına düzenli olarak üretilen ürünlerdir. Bu ürünler nesillerdir günümüze gelen ürünlerdir. Yoğun çalışmalarla üretilen ürünlerdir. Mutlaka dikkatli üretilmesi gerekilen ürünlerdir. Ülkemizde faaliyet gösteren İstanbul kilit taşı ustası tarafından başarılı sonuçlar alacağımız kilit taş sistemleri üretilir. Kilitli taş sisteminde üretilen bu ürünler birleşilen farklı renk ve desenlerle karşımıza çıkar. İnsanların gözünde iz bırakan değişen desenlerle üretilir. Bazen takım çalışmasını gerektiren işler olabilir. Kentsel alt ve üst yapı çalışmalarında kullanılır. Çağın yeniliklerine uygun ve zemin yapısına uygun olarak yapılır. Çevre yaratıcı olarak duran bu modeller oldukça düzen içeren ürünlerdir. Ürünlerde belirli yapıştırıcı malzemeler kullanılır. Bu ürünler oldukça dayanıklı olan ve uzun vadede kullanım sağlanan ürünlerdir. Bordür taşları belirli sistemlerde kullanılır. Ürünler devamlı gelişme değişen fiyatlarla satılan sisteme sahiptir. Ülkemizin kültürel zenginliğini göstermek açısından İstanbul kilit taşı ustası nezdinde üretilen farklı ebatlarda ürünleri alabiliriz. Drenaj uygulamalarında kullanılır. Güvenilir malzemelerdir. Yüzyılın en tarihi dokusunu gösteren mükemmel destek almamızı sağlayan ürünlelerdir. Bir şehirde çağdaş yaşam alanı oluşturmak açısından etkin kullanılır. Bu açıdan sektörde rekabet gösteren derin içerikli modeller vardır. İstanbul’da birçok kentte modern yerleşim sunan ürünler son derece farklı tasarım ve çalışmaların sonucu üretildi. Ayrıca Ankara kilit taşı ustası tarafından üretilen ürünler tasarımcıların hayal güçlerini yansıtan ürünlerdir. İlk günden yapışkanlığını ve dayanıklılığını gösteren malzemelerdir. Bu ürünlerde çağın gelişen teknikleri ve formülleri kullanılarak seri üretimler yapılır. Birçok yapı ve inşaat sektöründe yaygın olarak kullanılan uluslararası standartlarda malzemelerdir. Kilit taşı ürünlerde çağın yeniliklerine uygun olarak yapılır. Bu ürünlerde %100 özgüven verici tasarımlar vardır bir ortamda veya dış mekânda fikri ortaya koymak açısından son derece özel malzemelerdir. Kilit taşları desenler kullanılarak daha modern yapıda renkli üretilebilir. Uluslararası standartlarda yapılması gereken ürünlerdir. Her sezon değişen desenlerle karşımıza çıkar. Ayrıca İstanbul kilit taşı ustası çevre düzenlenmesinde prizma şeklinde olan yapıda üretim yaparlar.

Parke Kilitli Taş İstanbul

Parke Kilitli Taş İstanbul 
Binalarınızda, otoparkınızda ya da yollarda kullanılan kilitli taşların en büyük özelliği sökülüp tekrardan takılabilmeleridir. Bunun içinde her alanda fazlaca rahat kullanılır ve en fazlaca tercih edilen modellerdir. Uygulama alanının geniş olması bununla beraber değişik renklerde üretilmesini de elde etmiştir. Araç-gereç sökülüp tekrardan uygulanabildiğinden dolayı da ekonomik bir çözüm olarak bilinmektedir. Bugün bilhassa de ufak ilçelere ya da dinlence yörelerine baktığımız vakit kilit taşlarını yollarda görebilmemizin sebebi de ekonomik olmasından kaynaklıdır.
Kilitli Parke taşların en büyük özelliği aşınmalara rağmen fazlaca dayanıklı olmasıdır. Bundan dolayı de bilhassa bina otoparklarında fazlaca fazla tercih edilirler. Betonun çökme, çatlama ve buna benzer durumlarla karşılaşabileceği yerlerde kilitli parke taşlar devamlı kurtarıcı olmuştur. Sadece burada mühim bir mevzu vardır ki kullanılacak ve tercih edilecek olan malzemenin kalitesi. Şu sebeple kalitesiz kilit taşlarının büyük bir bölümünün de çöktüğü bilinmektedir. Bunun için TSE belgesi bir yol gösterici olabilecektir. Biz şirket olarak satışını ve uygulamasını yaptığımız tüm kilit taşlarında TSE belgesine ehemmiyet veririz ve bunun içinde kullanırız.
Kilit taşları yalnız dayanıklılık değil hem de mekanın şık bir görünümünü de sağlar. Firmamız ustalaşmış bir emek harcama yürüterek döşenmesini istediğiniz alana iyi işçilik yaparak güzel sonuçlar ortaya çıkaracaktır kilit taşı ustası dekorasyonda da mühim bir yere haizdir. evet kullanış bakımından pek fazlaca uygulamaya nazaran daha kaliteli ve daha ekonomiktir sadece tasarım ve dekorasyonda da tesiri görmezden gelinemez.
Daha evvel monte edilmiş olan kilitli parke taşları sonrasında bulundukları yerden alarak yeni bir yere döşeyebilirsiniz. Bu uygulama esnasında taşlara hiçbir zarar gelmeyeceğinden dolayı size fazladan bir harcamada açmayacaktır. Bu tip işlemlerin büyük ustalık gerektirdiği bilinir. Şu sebeple kilitli taşları döşediğiniz de altında kullanacağınız malzemenin kalitesi ve yoğunluğu önemlidir. Eğer ki siz kullandığınız malzemede ölçünün ne işe yaradığını bilmezseniz bu durumda kilit taşlar aynı hizada ve yükseklikte olmayacağından dolayı da ayaklarda takılmalara niçin olabilir.
Eğer dış mekanlarınızda ekonomik ve güzel bir tercih yapmak istiyorsanız o vakit ne olursa olsun kilitli taş tercih etmelisiniz. Bu sayede doğru bir tercih yapmış olmuş olursunuz.