Begonit Taşı bir çok farklı ebatı ile doğal granit taşlara alternatif olarak kullanılmaktadır. Yedi farklı modüler yapıdan oluşmaktadır.Bu modüler yapı Begonit taş döşeme ustası sayesinde dar Begonit taşı ustası alanlarda ve kavisli yollarda boşluk olmadan uygulama imkanı sağlar. Diğer parke taşlar döşenirken kesim ve kırım yüzeyi oluşurken begonit sayesinde bu sorun çözülmüş olur.

Begonit desenleri

Belirttiğimiz üzere klasik yapısına rağmen klasik taş elemanları kadar uygulama zorluğu olmayan ve dayanıklılığı ile dikkat çekecek bir sonuç ortaya koyan begonit parke taşı, estetik düşüncelere sahip olanlara hitap ediyor.
Begonit parke taşı ile ilgili bir diğer husus da bu çalışmalarda Begonit küp taş Ankara kullanılmak üzere üretilen dekoratif Dekoratif ordürler kuvars, begonit taşı bazalt, granit agregalı ve yüzeyi kumlamalı imal edilmektedir. Bu bordür türlerinin Begonit taş Ankara uygulanması sahanın sağlığını koruduğu kadar begonit parke taşı çalışmalarının estetik görünümünü de artırmaktadır. 

Begonit taşının uygulanması müşterilerimizin istekleri Begonit parke taşı doğrultusunda düz, eğri, dairesel ve yelpaze şeklinde yapılabilir. Bu parke taşıyla akla gelebilecek her türlü şekil, yazı ve logo uygulanabilmektedir.

Ankara Begonit taşı metre kare fiyatı

1 m2 Begonit taşı kaç tl 2023?

1 Palet Begonit Taşı Fiyatı 2023

1 palet Begoınit Taşı Fiyatları 6 Cm lik (15.5) M2 1.750 TL dir.

Anakara Begonit taşı ustası taşlarımızın uygulanabilecekleri yüzeylere göre belirlenmiştir. Bu yüzeyler beton, mineral, kumlamalı ve mineral yüzeylerdir. Taşların modelleri ise yüzey çeşidine göre belirlenen renk alternatiflerine göre belirlenirler. Firmamızdan beton yüzeyler için Begonit taşını satın almak isterseniz siyah, kırmızı, yeşil, gri ve beyaz renk seçeneklerimizi Begonit taşı Ankara değerlendirebilirsiniz. Kumlamalı begonit taşlarını tercih ederseniz granit, kırmızı, sarı, bazalt siyahı ve siyah renklerini elde edebilirsiniz.

Begonit taşı metresi kaç TL?

Bir metrekare begonit taşı fiyatı ortalama 120 TL civarındadır.

Ankara Begonit Taş Nasıl Döşenir?

Begonit taşların döşenmesi için zeminin uygun olması gerekir. Bu taşları özellikle eğik ve dar kıvrımlı olan zeminler için tercih edebilirsiniz. Döşeme işlemi tamamlanmadan önce zeminin döşemeye uygun hale getirilmesi sağlanır. Begonit taşlarımızın yüzey yelpazesinin geniş olması sayesinde farklı begonit taş desenleri oluşturmak mümkündür. Desenlerin oluşturulması için yüzey türüne uygun renkler tercih edebilirsiniz. Taşları kullanarak farklı desenleri uygulayabilmeniz yol veya zeminlerde boşluk kalmasını engeller.

Begonit parke taşı fiyatları

1 palet begoint taşı kaç m2?

1 palette 15.5 m2 begonit mevcuttur 1 palet begonit taşı fiyatı 1100 TL + NAKLİYE + KDV şeklindedir.

Ankara Begonit taşı ustası 05347212150

Begonit Taşı Fiyatları

Firmamızdan satın alabileceğiniz begonit taşı fiyatları taşın modeline ve ebatına göre belirlenebilir. Bunun için ihtiyaç duyduğunuz begonit taş özelliklerine göre firmamızdan bilgi alabilirsiniz. Böylelikle zeminleriniz için uygun boyutlardaki taşlara ne kadar ücret ödeyeceğinizi öğrenerek sipariş verebilirsiniz.

Begonit Parke Taşı

Begonit parke taşı, granit küp taşının alternatifi olarak tasarlanmış ve çok daha ekonomik ve görsellik bakımından estetik bir tasarıma sahiptir. Begonit parke taşı standart değil çok yönlü uygulanabilir yapısı ile mekanlara uyum sağlar. Begonit Parke Taşı zengin renk ve desen seçenekleri ile farklı modellerde uygulama seçeneği sunar. Begonit parke taşı diğer göre dar ve geniş alanlarda rahatlıkla uygulanabilir. Begonit parke taşı iş merkezi bahçe ve otoparklarında, bahçelerde, eğimli yollarda, kaldırımlarda ve araç yollarında düz, yelpaze yada dairesel şekil verilebilir yapıya sahiptir.

Leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir