Ankara Kilit Taşı Döşeme Fiyatları

Ankara Kilit Taşı Döşeme Fiyatları

Palet parke taşları, yükseklik olarak 6cm – 8 cm aralığında değişkenlik gösterir. Uzunluk olarak 20 cm’e kadar uzanırken genişliği 16,5 cm dolaylarına kadar yükselir. Dolayısıyla m2 başına 36 adet Palet parke taşı uygulaması yapılabilmektedir.

Ankara Kilit Taşı Döşeme Fiyatları

Kilit taşı birçok farklı alanda zemin kaplaması olarak tercih edilmektedir. Ağırlıklara karşı olan dayanım avantajı ile cadde ve sokaklarda kendine yere dinmektedir. Bunun yanı sıra her türlü mevsim koşuluna karşı dayanım gösterme özelliğine sahip olup kayma ya da su birikintisine de sebep olmaz

Ankara Kilit Taşı Döşeme Fiyatları

 

 

Ortalama Kilitli Yol Parke Taşı Fiyatı 1 Palet (12, metrekare) 1.800 TL + Nakliye 100 m2 Kilitli Taş Fiyatı 21.000 tl ortalama

Ankara Kilit Taşı Döşeme Fiyatları

Metre kareye 36 adet Aşık Taşı (Kilit Taşı) uygulama yapılabilinir.. Aşık Taşları (Kilit Parke Taşları) baş ve sonlarında ‘T’ şeklini andıran çıkıntıları mevcuttur. Doğal olarak da iç kısımlarında da bir kavis bulunmaktadır.

Ankara Kilit Taşı Döşeme Fiyatları

Güncel parke taşı fiyatları Piyasada Kilit Taşı Fiyatları metrekare başına ortalama 330/370 TL civarlarında seyretmektedir fakat bununla birlikte, her firmanın kendi fiyatlandırma politikası olduğundan, fiyatlarda küçük değişimler olabilmektedir. Parke Taşı Fiyatları Ankara

Ankara Kilit Taşı Döşeme Fiyatları

 

8’lik kilit taşı fiyatı 1 palette 12 m2 kilit taşı mevcuttur 1 palet kilit taşı fiyatı 1800 TL + NAKLİYE + KDV şeklindedir.

ANAHTAR TESLİM KİLİT TAŞI YAPTIĞIMIZ ÖRNEK İŞ

8 Lik kilit taşı fiyatları,6 lık kilit taşı fiyatları,10 kilit taşı fiyatları
Kilit taşı fiyatları,parke taşı fiyatları

Ankara Kilit Taşı Döşeme Fiyatları

Günümüzde dış alan zemin kaplamasında en Kilit Taşı Fiyatları çok tercih edilen kilit taşı ya da kilit parke taşı farklı renk ve desenlere sahip olan dayanıklı zemin kaplama taşlarıdır. Kolaylıkla ve kısa bir sürede montaj yapılarak istenen zemine kavuşulmasını sağlayan kilit taşı renk ve desen seçimleri ile istenen görselliğinde elde edilmesine olanak sunar.

 

Ankara Kilit Taşı Döşeme Fiyatları

Betonun soğuk etkisinden kurtulmanıza destek olurken tasarım özelliklerini de sunarak eşsiz bir estetik görüntünün de zeminde elde edilmesine yardımcı olur. Dilediğiniz yerde kullanıma uygun olan ürün dayanıklı olmasının yanı sıra söküm sonrasından istenen yerden tekrardan montaj yapılarak kullanılabilir. Bu özelliği ile de bütçeye önemli bir katkı da sunmaktadır.

1 m2 kaç adet kilitli parke taşı gider diğer modellerde ne kadar gider ?

Her parke modelinde farklı sayılar gitmektedir. Parke taşı genellikle birim satış olarak m2 dir . O şekilde hesaplanmalıdır fakat adet bilgileri söylemek gerekirse.

Kilit taşı adet olarak 1 m2 de 36 adet ürün gitmektedir.

 

Ankara Kilit Taşı Döşeme Fiyatları

Kilit Taşı metre kare fiyatları şu şekildedir ; Ortalama 1 m2 kilit taşı m2 fiyatı 180 tl ‘ dir. 1 palette 12 m2 ürün bulunmaktadır buda 2.160 tl tutmaktadır. Kilit taşı ürün bu fiyatta dır eğer ki kumlama yüzeyli parke taşı istenirse m2 fiyatı 220 TL ‘ dir.

Ankara Kilit Taşı Döşeme Fiyatları

1 palet kilit parke taşı kaç metrekare?

En büyük özelliklerinden birisi sökülüp tekrar aynı alana uygulanmasıdır. 1 palette 15.4 m2 kilit taşı mevcuttur 1 palet kilit taşı fiyatı 2100 TL + NAKLİYE + KDV şeklindedir.

Kilit Taşı Fiyatları 1 palet 10 lik parke taşı kaç m2?

Ortalama Kilitli Yol Parke Taşı Fiyatı 1 Palet (10 metrekare) 2.000 TL + Nakliye 100 m2 Kilitli Taş Fiyatı 20 Bin tl ortalama

 

8’lık kili taşı fiyatları

8’lik Kilit parke taşı fiyatları palet cinsinden veya metrekare cinsinden hesaplanmaktadır. Kilit parke taşı fiyatları bazı koşullara göre değişim göstermektedir. Ancak her yerde fiyatlar birbirlerine çok yakındır. 2024 parke taşı fiyatları taşın üreticisine, üretildiği bölgeye, nakliye koşullarına göre değişiklikler göstermektedir.  Kilitli parke taşı aynı zamanda halt arasında aşık taşı olarak da bilinmektedir.

kilitli parke taşı modellerinde 6 cm, 8 cm ve 10 cm olmak üzere üç farklı yükseklik alternatifi mevcuttur. Uygulama yapılacak mekan ve zemine göre parkenin kalınlığı belirlenmelidir.

8’lik Kilit Taşı Fiyatları

Kilit  Taşı üreticinin bulunduğu konuma ve uygulama  yapılacağı  alana yere göre değişmektedir. Ortalama  kilit taşı  Fiyatları 1 Palet 1600 TL + Nakliyedir. 100 m2 Kilit taşı ,işçilik dahil Fiyatı  32.000 Tl 

Kilit Taşı fiyatı 8’lik 1 PALET KİLİT TAŞI FİYATI  

Bir palet kilit taşı fiyatı kilitli parke taşı modelleri bilenin tam aksine doğal taş değldir. Tamamen kum ve çimentonun karışımından üretilir. Baskı ile üretilmesinden basınca karşı çok sağlamdır. Model ve renk seçenekleri mevcut olup fiyatlandırmaları da ona göre yapılmaktadır. Bu parke taşı modelleri diğer çevre düzenleme taşları ve doğal taş modelleri arasında en ucuz ve en uzun ömürlü olanıdır. En büyük özelliklerinden birisi sökülüp tekrar aynı alana uygulanmasıdır. 1 palette 15.5 m2 kilit taşı mevcuttur  1 palet kilit taşı fiyatı 900 TL + NAKLİYE + KDV şeklindedir.

8’lik Kilit Fiyatı

Genel olarak, 1 metrekare kilit parke taşı fiyatı 140-160 TL Arasıdır ortalama

8’lik 1 palet kilit Taş kaç kg?

Kilitli Parke taşı konurken paletin ağırlığı 2 ton civarı oluyormuş. plastik ambalajla sarılan paletlerdeki kilitli taşlar daha sonra araçla sevkleri yapılıyormuş, Kilitli parke taşı nedir, nasıl yapılır, kısada olsa hakkında bilgi sahibi olurken sayfamızda da bilgilerinize sunuyorum.

8’lik Kilit Taşı Fiyatı

Kilit taşları, farklı kalınlıklarda üretilmektedir: 6 cm, 8 cm ve 10 cm. Uygulama yapılacak alanın zemin koşullarına bağlı olarak farklı ölçüler tercih edilebilir. Örneğin, beton zeminler için 6 cm kalınlığındaki kilit taşları uygun bir seçenektir. Toprağın çökme riski olan alanlarda ise piramit takviyeli 8 cm ve 10 cm kalınlığındaki kilit taşları tercih edilebilir. Bu şekilde, zeminin durumuna uygun olarak farklı ölçülerde kilit taşları kullanarak güvenli ve dayanıklı bir döşeme yapmak mümkündür

8’lik Kilit Taşı fiyatları

Kilit taşı veya kilit parke taşı olarak adlandırılan ürünler, çeşitli dış zemin kaplamalarında kullanılan ve geniş renk ve desen seçenekleri sunan ürünlerdir. Sizlere sunduğumuz ürünler arasından seçim yaparak, zemin kaplamalarında kullanma imkanına Ankara Kilit Parke Taşı Fiyatları 2024 sahip olabilirsiniz. Okullar, hastaneler, parklar ve bahçeler gibi çeşitli alanlarda tercih edilen kilit taşı, uzun ömürlü ve dayanıklı bir yapıya sahiptir. Bu özelliği sayesinde sağlam bir tercih olarak öne çıkmaktadır.

8’lik Kilit Taşı Fiyatları

Parke Kilit Taşı  kullanıcılarımızın yaptığı detay aramalarından olduğu için ayrıca bilgi toplayarak sizlere güncel bir Parke Kilit Taşı  fiyatı sunmak istedik.

  • Parke kilit taşı fiyatları, 2024 yılında palet başına ortalama 300,00 TL civarındadır.

8’lik Kilit Taşı Fiyatları 1 Palet

1 Palet Kilit Taşı  kullanıcılarımızın yaptığı detay aramalarından olduğu için ayrıca bilgi toplayarak sizlere güncel bir 1 Palet Kilit Taşı  fiyatı sunmak istedik.

  • 1 palet kilit taşı fiyatları, 2023 yılında nakliye hariç ortalama 2000 TL’dir.

8’lik Kilit Taşı Fiyatları 100 m2

100m2 Kilit Taşı  kullanıcılarımızın yaptığı detay aramalarından olduğu için ayrıca bilgi toplayarak sizlere güncel bir 100m2 Kilit Taşı  fiyatı sunmak istedik.

  • 100 m2 kilit taşı fiyatları, 2024 yılında ortalama 15.000 TL’dir.

8’likKilit Taşı Fiyatı

Beton harcının içeri kırılarak parçalanmış küçük taş (agrega), çimento ve sudan oluşmaktadır. Hazırlanan beton Kilit Taşı fiyatları harcı daha sonra kilit parke formundaki kalıplara dökülür. Bu işlemden sonra vibrasyon motorları aracılığıyla harcın içerisindeki boşluklar ve hava kabarcıkları yok edilir.

Ayrıca, beton zeminlerin soğuk görüntüsünden kurtulmanızı sağlayarak estetik bir görünüme sahip olmanızı sağlar. Hem istediğiniz alanlarda kullanılabilme özelliğine sahip olmanız hem de dayanıklılığıyla bilinen bir üründür. Parke taşı olarak da bilinen bu ürün, kolay döşenebilir ve kısa sürede zemin kaplaması oluşturmanıza yardımcı olur.

Kilit taşları, üzerine binen ağırlığı yanındaki taşlara aktararak uygulanır, bu sayede sağlam bir yapı oluşturulur.

8’lik Parke Taşı Fiyatları

Parke Kilit Taşı almak isteyenler uygun fiyattan satın alabilmek için araştırma yapmaktadır. İnşaat fiyatları sitemiz bu alanda ki her ürünün güncel fiyat listesini sizlere ulaştırmaya çalışmaktadır. Paylaştığımız Parke Kilit Taşı fiyatları gibi fiyat listeleri güncel ve doğrudur. Parke Kilit Taşı fiyatı listesini internet mecralarından, ilgili Ankara Kilit Parke Taşı Fiyatları 2024 kurumların mağaza veya çağrı merkezlerinden temin etmekteyiz. Bu sayede doğru bilgiye ulaşmış oluyoruz. Ayrıca Parke Kilit Taşı fiyat listesi gibi sitemizde yer alan her fiyat listesi belirli periyotlar halinde güncellenmektedir. Bu sayede sizlere güncel fiyat listesi sunmuş oluyoruz.

8’lik Parke Taşı Fiyatları

Her ne kadar şehir ve üreten firma kilit parke taşı fiyatları üzerinde etkili olsa da kilit parke taşı fiyatları birbirine çok yakındır. 2024 güncel kilit parke taşı fiyatları ise aşağıdaki gibidir.

  • 1 Palet Kilit Parke Taşı Fiyatı: 2300 TL
  • 2 Palet Kilit Parke Taşı Fiyatı: 4600 TL
  • 1 Metrekare Kilit Parke Taşı Fiyatı: 150 TL

Leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir