Karo Taşı Fiyatları

Aşağıda, bazı karo taşı türlerinin m2 fiyatları verilmiştir: * Seramik karo: 200-500 TL * Granit karo: 300-700 TL * Mermer karo: 400-800 TL * Porselen karo: 500-1000 TL * Cam karo: 600-1200 TL Not: Bu fiyatlar, sadece ortalama fiyatlardır. Fiyatlar, ürünün kalitesine, boyutuna, rengine ve kalınlığına göre değişebilir.16

Ankara karo taşı fiyatları,karo taşı fiyatları,ankara karo taşı fiyatları 2024,

Karo Taşı Ankara

30*30 karo taşı fiyatları Ankara ili için ortalama 170 Tl dir.

30*30 karo ölçüsü Türkiyede sıkça kullanılan karo taşı ölçüsüdür.

Dış mekan için üretilen karo taşı 30×30 olması sayesinde kesim olayını aza indirgemektedir.

90 lı yıllarda piyasa giren ve popülerleşen ürün bir çok çeşit üretimi bulunmaktadır.

Örnek vermek gerekirse terrazo , wash beton ve tretuvar karo gibi bir çok model barındırmaktadır.

Ter razo karo daha iç mekan için tercih edilesede dış mekan için patinatolu ve mucartalı modelleri de bulunmaktadır.

Karo Taşı Modelleri Ve Fiyatları Nasıldır? 

15 alt kategoride zemin taşı modelimiz bulunmaktadır. Müşterilerimizin taleplerine ve günün trendlerine uygun olarak yeni modeller ve çeşitler eklemeye devam ediyoruz. Yaygın olarak kullanılan modellerimiz hem iç hem de dış mekânlar için uygundur. Karo taşı modelleri ve fiyatları kullanım alanlarına ve özelliklerine göre değişir. 

Karo Taşı Ankara

Mesela eski karo taş, genellikle dış mekânlarda ve zemin için kullanılır. Etkileyici ve göz kamaştıran bir mekân isteyenler bu güzel karolarla dilediği etkiyi oluşturabilir. Bu taş kategorisinde 40 cm taş ölçülerine sahip bir taş almak için sitemizden 40 40 karo taşı fiyatları için teklif formu doldurabilirsiniz. 

Karo Taşı Ankara

İstediğiniz model ve deseni de çalışarak kaliteli üretim yapıyoruz. En ucuz karo taşı fiyatları ile müşterilerimizin memnuniyetini önceliyoruz. Ayrıca Ankara içi uygulama hizmeti de veriyoruz. Ankara için ise karo taşı m2 fiyatı Ankara fiyatlarını ilgili birimlerimizle irtibata geçerek öğrenebilirsiniz. 

Bu görsel boş bir alt niteliğe sahip; dosya adı 8030dc43-991f-40bb-98ea-ee12d941cf3c-1-768x1024.jpg

Karo Taşı Ankara

30×30 karo taşı Fiyatları

Düzgün döşenen karo taşı kırılma yada araç çıkması durumunda zarar görmez. 30×30 karo taşı fiyatları Ankara için fiyatlar 150 160 tl ortalama olurken İstanbul da 220 tl dir. Bu fiyatlar başlayan fiyatlar farklı renk ve tipte ürünler için özel olarak fiyat almanız gerekmektedir.25

KARO TAŞI DÖŞEME

Park, bahçe, kaldırım ve yollarda uzun ömürlü ve temiz görünüm için kullanılan malzemelerden bazıları da karo taş ve mermer taşıdır. Yüzeyinin tırtıklı karo taşı 30×30 karo mozaik fiyatları olması sebebiyle kışları kayma ve buzlanmayı engeller. Yapım aşamasında önemli olan bazı noktaları vardır. Bunlardan en önemlisi karo taşı döşenmesinde 40 40 karo taşı fiyatları zemin tesviyesinden sonra şerbet adıyla bilinen çimento suyunu kaliteli bir şekilde eğimi bozmadan kullanılmalıdır. Bunların ölçü özellikleri 40 40 karo taşı fiyatları Ankara değişmekle birlikte 40x40x6 cm ve 30x30x6 cm en sık kullanılan ölçülerdir. Karo taşı fiyatı ise tamamen ölçü ve kalitesine göre değişkenlik gösterir. Karo taşı uygulama ücreti hakkında ise arazi durumuna ve yapılacak yerin karo taşı fiyatları 2024 düzenine göre değişkenlik gösterir.

Ankara’da 2024 yılı için karo taşı fiyatları, ürünün malzemesine, boyutuna ve türüne göre değişmektedir.

Karo Taşı Ankara

Ankara Seramik karo taşı fiyatları

Seramik karo taşı, en yaygın kullanılan karo taşı türüdür. Seramik karo taşları, genellikle 30×30 cm veya 60×60 cm boyutlarında üretilmektedir. Seramik karo taşı fiyatları, m2 başına yaklaşık 300-500 TL arasında değişmektedir.

Ankara Ahşap karo taşı fiyatları

Ahşap karo taşı, doğal ağaçlardan üretilen bir tür karo taşıdır. Ahşap karo taşları, genellikle 30×30 cm veya 60×60 cm boyutlarında üretilmektedir. Ahşap karo taşı fiyatları, m2 başına yaklaşık 350-600 TL arasında değişmektedir.

Karo Taşı Ankara

Ankara Traverten karo taşı fiyatları

Traverten karo taşı, doğal taşlardan üretilen bir tür karo taşıdır. Traverten karo taşları, genellikle 30×30 cm veya 60×60 cm boyutlarında üretilmektedir. Traverten karo taşı fiyatları, m2 başına yaklaşık 400-600 TL arasında değişmektedir.

Ankara Granit karo taşı fiyatları Karo Taşı Ankara

Granit karo taşı, doğal taşlardan üretilen bir tür karo taşıdır. Granit karo taşları, genellikle 30×30 cm veya 60×60 cm boyutlarında üretilmektedir. Granit karo taşı fiyatları, m2 başına yaklaşık 500-700 TL arasında değişmektedir.

Karo Taşı Ankara

Mozaik karo taşı fiyatları

Mozaik karo taşı, küçük parçalardan oluşan bir tür karo taşıdır. Mozaik karo taşları, genellikle 30×30 cm veya 60×60 cm boyutlarında üretilmektedir. Mozaik karo taşı fiyatları, m2 başına yaklaşık 30-60 TL arasında değişmektedir.

Karo taşı fiyatları, üretici firmaya, malzeme kalitesine ve satış kanalına göre de değişebilmektedir

Karo Taşı Ankara

Karo taşı m2 fiyatı 2024 yılı için, seramik karo taşının yaklaşık 300-500 TL, ahşap karo taşının ise 350-600 TL arasında değişmektedir. Ankara, Gölbaşı, çubuk . Mozaik Karo Taşı m2 fiyatı Mozaik karo taşı fiyatları, m2 başına yaklaşık 180-280 TL arasında değişmektedir

Karo ürün ve modelleri: baklava daire desen karo taşı, baklava desen karo taşı, çapraz desen karo taşı, çapraz yıldız desen karo taşı, desenli karo taşı, düz damla desen karo taşı, kabartma desen karo taşı, tuğla desen karo taşı, güneş desen karo taşı, mozaik karo taşı, İtalyan desen karo taşı, kayrak desen karo taşı, oluk desen karo taşı, örümcek desen karo taşı, andezit karo taşı, bazalt karo taşı ve daha farklı modelleri bulunmaktadır. En sık kullanılan ve tercih edilen son zamanlarda Wasbeton karo taşlarıdır.

Ankara Granit karo taşı fiyatları 2024

Karo taşı fiyatları, üreticinin bulunduğu konuma ve teslimatın yapılacağı bölgeye göre değişebilir. Ortalama olarak, bir metre kare karo taşı fiyatları 250 ila 400 TL arasında değişebilir 12. Kaliteli malzemelerden üretilmiş karo taşı, daha yüksek fiyatlarla satılır. Örneğin, porselen karo taşı fiyatları 250 ila 1205 TL arasında değişebilir 12. Bazı karo taşları, yüksek kaliteli ve doğal taşlardan oluşurken, bazıları ise daha uygun fiyatlı sentetik taşlardan oluşabilir. Ayrıca taşların boyutu, şekli, renkleri ve kalitesi de fiyatı etkilemektedir 3.

Ankara Kilitli Taş Ustası, kilitli taş, parke taşı, bordür taşı, andezit taşı, karo taşı, ve begonit taşı döşeme hizmetleri sunmaktadır 3. Fiyat teklifi almak için 0534 721 21 50 numaralı telefondan veya info@ankarakilitlitasustasi.com adresinden iletişime geçebilirsiniz 

Karo Taşı Nedir?

Karo taş, genellikle beton karışımından oluşturulan ve çeşitli şekil ve boyutlarda dökülebilen bir tür döşeme malzemesidir. Bu taşlar zemin kaplamalarında, yürüyüş yollarında, park alanlarında ve peyzaj düzenlemelerinde popüler bir seçenektir.

Karo taşlarının üretimi, su, çimento ve agrega (genellikle kum ve çakıl) kullanılarak beton karışımının hazırlanması ve bu karışımın kalıplara Karo Taşı Ankara dökülmesi ve sertleşmesi için bırakılması işlemlerini içerir. Sertleştikten sonra, bu taşlar kullanıma hazır hale gelir. Beton karo taşları, dayanıklılıkları, bakım kolaylıkları ve çeşitli Karo Taşı Ankara tasarım seçenekleri nedeniyle birçok uygulamada tercih edilir.

Karo taşı kaç cm?

Karo mozaik ve tretuvar karolarımız 30×30 cm ebatlarında olup kalınlıkları yaklaşık olarak 2.5 cm‘dir. Karo mozaik ve tretuvarlar TSE belgelidir. Yer taşı, sokak taşı olarak da bilinen Karo Mozaik ve Tretuvarlar genellikle peyzaj düzenlenmelerinde ve park bahçe çalışmalarında kullanılırlar.

Karo Taşı Nerelerde Kullanılır?

Beton karo taş, çeşitli uygulamalarda kullanılabilir. Özellikle dayanıklılığı ve bakım kolaylığı nedeniyle endüstriyel ve ticari bölgelerde sıklıkla tercih edilir.

Beton Karo Taşı;

 • Yaya yollarında,
 • Otoparklarda,
 • Bahçe yollarında,
 • Peyzaj düzenlemelerinde,
 • Dış mekan alanlarında,
 • Park ve rekreasyon alanlarında kullanılır.

Karo Taşı Ankara Karo Taşının Avantajları

Beton karo taş kullanıldığı her projede;

 • Dayanıklılığı,
 • Bakım kolaylığı,
 • Esneklik (birçok şekil, boyut ve renkte mevcuttur),
 • Uygun maliyetli olması,
 • Çevre dostu olması (yerel malzemeler kullanılarak üretilebilir ve geri dönüştürülebilir),
 • Ustasının hızlıca bulunabilirliği gibi özellikleriyle ön plana çıkmaktadır.

Karo Taşı Ankara

Gri renkli karo sulu döküm ve daha dayanıklı olması dışında fiyat olarak da uygun karosiman çeşididir.

Renklendirme standart gri renkli çimento ile yapılmaktadır. Bir çok farklı renk ve motif çeşitleride bulunmaktadır.

Uygulaması standart harç döşeme ile yapılmaktadır.

30x30x3 cm kalınlıktadır.

1 Adet ağırlık 7,5 kg dır . 1 m2 de 11 adet bulunmaktadır.

İçindeki malzemeler çimento ve mozaik agregadır. Mozaik agrega kullanılması bu taş için önemlidir daha sağlam olmasını sağlar.

Mermer tozu ile daha bağlayıcı hale Ankara karo Taşı Fiyatları gelerek daha dayanıklı olması sağlanmaktadır.

Dış mekan için kullanımlarda uygun ve zarif bir üründür.

Bu görsel boş bir alt niteliğe sahip; dosya adı e8320669-e281-4916-99be-5f35d08a527b-1-768x1024.jpg

Leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir