Flora şev taşları diğer isim olarak terra blok olarak da bilinmektedir. Özel oksit kırmızı pigment boyalar ile üretilmektedir. Adet Fiyatı 40 TL ‘ dir.

Şev taşı 1 metrekareye kaç adet gider?

Şev taşı metrekare başına kaç adet kullanılıyor? Şev taşı uygulama yapacak kişi ve kuruluşların tercihine göre değişir. Örneğin metrekare başına 6 cm boşluk tercihine göre 22 adet şev taşı , boşluksuz ise 28 adet şev taşı kullanılması gereklidir.

Ankara Şev Taşı Fiyaları,

Şev Taşı dik yerlerde toprak kaymasını önleyen, şevi korurken 

estetik açıdan da yeşillendirerek güzelleştiren  beton elemanıdır. 

Şev Nedir : Dik rampalı kısımlarda yolun eğimini düşürmek için 

kazı yapılan yerden yüksekte kalan arazi üst kotu ile kazılmış yol kotu arasında 

yanlarda oluşan dik zeminin eğimli hale getirilmesine şevlendirme, 

eğimli zemine de şev  denir. 

Şev Taşı Fiyatları ve çeşitleri ile ilgili detaylı bilgi için bize iletişim numaralarımızdan ulaşabilirsiniz.

Ankara Şev Taşı Fiyatları

Beton şev Taşı fiyatı adet olarak satılmaktadır . Renk ve çeşitlere göre fiyat değişmektedir.

Özellikle şev taşı sipariş verilme esnasında adet mi m2 mi olmalı kafa karıştıran sorular bulunmaktadır.

Öncelikle her şev taşı farklı m2 hesabı yapılmalıdır. Bu neden seçilen çeşit ürüne göre adet belirlenmektedir.

Genellikle 4 tip şev taşı bulunmaktadır. Bunların 3 adet  çiçeklik tipidir .

Gerisi standart Set tipi şev taşı modelimizdir.

Ankara Şev Taşı Fiyatları

Şev Taşı Özellikleri

Birtakım farklı ortamlarda yapı çalışmalarında kullanım için tasarlanan şev taşı ürünlerinin kendisine özgü bazı özellikleri vardır.

  • Dik zeminleri daha eğilimli bir hale getirmesi,
  • Toprak kayması gibi risklere karşı bir mukavemet oluşturması,
  • Farklı renklerde tasarlanabilmesi,
  • Soğuk ve sıcaklara karşı dayanıklı olmaları,
  • Boyutları ve ebatları itibariyle isteğe uygun şekilde üretilebilmesi,
  • Çevre dekorasyonunda en verimli biçimde kullanılabilmesi,

Şev taşı ürünleri genel olarak bu türden birtakım özellikleri bünyesinde barındırıyor. Firmamızdan şev taşı ölçüleri ve diğer unsurlarına bağlı olarak sizlerde kaliteli ürünleri sipariş edebilirsiniz.

Ankara Şev Taşı Fiyatları

Şev taşı nasıl uygulanır sorusuna ek olarak bu ürünler temin edilmek istenirse nasıl bir maliyet ortaya çıkar sorusu da insanlar tarafından sıkça sorulabiliyor.

Ankara Şev taşı fiyatları genel olarak ilgili ürünlerin renkleri, ölçüleri, malzeme kalitesi ve adet sayısına göre değişkenlik gösterirler.

Ankara Şev taşı fiyatı konusunda net bir belirmenin yapılması için bu kapsamda kişilerin hizmet alacakları firmayla net görüşmeler yapmaları gereklidir.

Ankara Şev taşı fiyat belirlemesi için dilerseniz firmamıza ilgili iletişim bilgilerimizden ulaşabilir ve bu konuda ihtiyaç duyduğunuz bilgileri alabilirsiniz.

Şev Taşının Avantajları

Şev Taşının birçok avantajı vardır, bunlardan bazıları şunlardır:

  1. Uygun Maliyet: Beton, doğal taşlara kıyasla genellikle daha uygun Ankara Şev Taşı Fiyatları maliyetlidir. Şev Taşı da bu avantaja sahiptir, böylece daha hesaplı bir çözüm sunar.
  2. Kolay Uygulama: Şev Taşı, basit ve hızlı bir şekilde uygulanabilir. Önceden dökülmüş olduğu için inşaat sürecini Ankara Şev Taşı Fiyatları hızlandırır ve zaman tasarrufu sağlar.
  3. Çevresel Faktörler: Beton, doğal kaynaklardan Ankara Şev Taşı Fiyatları yapılan taşlara kıyasla daha çevre dostudur. Geri dönüşümlü malzemeler kullanılarak üretilebilir ve enerji tüketimini azaltabilir.
  4. Uzun Ömür: Şev Taşı, dayanıklılığı sayesinde uzun bir ömre sahiptir. Bu, düzenli bakım yapıldığında yıllarca dayanabileceği anlamına gelir, böylece Ankara Şev Taşı Fiyatları uzun vadeli bir yatırım sağlar.

Şev Taşı, dayanıklılığı, estetik Ankara Şev Taşı Fiyatları çeşitliliği ve kolay uygulanabilirliği nedeniyle birçok inşaat ve peyzaj projesinde tercih edilen bir malzemedir. Peyzaj düzenlemelerinden yol yapımına kadar birçok farklı kullanım alanına sahiptir. Ayrıca, uygun maliyeti ve çevre dostu özellikleriyle de dikkat çeker. Şev Taşı, işlevselliği ve estetiği bir araya Ankara Şev Taşı Fiyatları getiren bir seçenek olarak, yapı projelerinde önemli bir rol oynamaktadır.

Gri Şev Taşı ürünümüz genellikle otoyollarda toprak kaymasını engellemek ve bahçelerde ki toprak kaymasını engelleyip güzel bir görüntü elde etmek için Ankara Şev Taşı Fiyatları kullanılan şev taşı ürünüdür üretimimiz şev taşı gri olarak ve şev taşı kırmızı olarak 2 farklı renkte olmak üzere 42,5 katkı oranlı gri portmanto çimento’dan press baskı olarak üretilmektedir. Ürünlerimiz adet olarak satılmaktadır, uygulama alanında ise m2 (metrekare) olarak uygulanmaktadır.

Ankara Şev Taşı Fiyatları

Gri Şev Taşı 20×36 cm ölçülerinde olup 1 mtül toplam aralıklı uygulamalarda 18 ve aralıksız uygulamalarda 22 adet arası kullanılmaktadır,  bir adet Şev Taşı 25 kg gelmektedir.

Leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir