ANKARA DA Kilitli Parke Taşı Fiyatları Konusunda Malzeme ve İşçilik Dahil Anahtar Teslim Uygulama İşlerde Kar Marjımızı Minimum Seviyede Tutarak Uzun Yıllar Garantili Hizmet Sunmaktan Memnuniyet Duyuyoruz.

Kilitli parkelerin döşenmesi ustalık ister. Firmamızda kilitli taş ustası olarak vazife icra eden personeller, uzman ve işini maksimum şekilde meydana getirmeye çalışan ustalar, senelerin tecrübenini zarif dekorasyonların oluşmasında kullanarak muhteşem yapıtlar çıkarmaktadır.

Kilitli taşların bir düzen arasında tek bir taşın dahi noktayı Çayyolu kilit taşı ustası şaşırılmadan döşenmesi, sığmayan taşların döşenen yere uygun olarak ve muntazam bir durumda döşenmesi ustalık arzulayan bir iştir. Taşlardan birinin yeri dahi yanlış olursa desen kayarak istediğimiz görüntüye erişemeyebiliriz. Bundan ötürü, meydana getiren ustanın, işin uzmanı ve edinim sahibi bir insanın olması gerekir. Kilitli Parke Taşı ustası arayan tüm müşterilerimize saygılı ve seviyeli, işinin uzmanı olmuş, kaliteli insanların arasından seçkin ustalar ile sizlere keşif ve iş yapmaya gelinmektedir

HİZMET BÖLGELERİMİZ ANKARA – OSTİM – GÖLBAŞI – ÇANKAYA – ALTINDAĞ – ÜMİTKÖY – ÇAYYOLU – YENİMAHALLE – İNCEK – KEÇİÖREN – DİKMEN – ERYAMAN – BATIKENT – AKYURT – ELMADAĞ – PURSAKLAR – KAZAN – ETİMESGUT – SİNCAN – BALGAT – BAGLUM – BAGLICA – AYAŞ – SİTELER – BAHÇELİEVLER – KIZILCAHAMAM – POLATLI – ETLİK – ULUS – KIZILAY – YAŞAMKENT – TÜRKKONUT – POLATLI – KIZILCAHAMAM

Çayyolu kilit taşı ustası

 ilk çıkan sıralara dikkat etmezse eğer orta kısımlarda kilit taşı döşemesinde sıkışmalar meydana gelecektir. 2 kilit taşı ustası ve 3 taşıma elamanı ile günlük ortalama 300 m2 bir kilit taşı örme işlemi gerçekleştirilir.

Kilit taşı ve kilit taşı ustası döşeme işlemlerinden sonra kilit taşı üzerini sert bir fırça ile süpürerek kompaktör makinesi vurur bu işlem sırasında kilit taşları arasında mutlaka kırılacaklar olacaktır. Kilit taşı ve kilit taşı ustasından onları değiştirmesini rica ede bilirsiniz. Makine işleminin ardından kenar boşluklar harç ile nizami bir şekilde harç ile doldurulur ve son aşama olarak Ankara Çayyolu kilit taşı ustası üzerine mil kum serilerek kilit taşı araları dolması sağlanır. Tüm kilit taşı örmesi ve diğer çevre düzenleme işleri hakkında bizleri arayarak daha detaylı bilgi ala bilirsiniz. 05347212150

Ankara Çayyolu Kilit Taşı Fiyatları

1 Palet parke taşı kaç metrekare fiyatı?

Ortalama Kilitli Yol Parke Taşı Fiyatı 1 Palet (15,5 metrekare) 3500 TL + Nakliyedir. 100 m2 Kilitli Taş Fiyatı 35000 – 40000 TL arasıdır.

Ankara Çayyolu Kilit Taşı Fiyatları

Bir Palet Kilit taşı fiyatı

Bir metrekare kilitli parke taşı fiyatı ortalama 125 TL civarındadır. Kilit parke taşları, makinelerde paletler aracılığıyla üretilir. Bir palette ortalama 15.5 metrekare kilitli parke taşı bulunur. Bir palet kilitli parke taşı fiyatı da ortalama 1937 TL civarındadır.

Leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir