Etimesgut Kilit Taşı Ustası Kilit Taşı Fiyatları 05347212150

Etimesgut Kilit Taşı Ustası

kilit taşı, Etimesgut kilit taşı döşeme otopark lanız yürüme yollarınızın dekorunu değiştirme zamanı Gelmedimi ? Otopark ve diğer çevre düzenleme alanlarının en çok tercih edilen yer döşeme taşlarından birisi olan Keçiören kilit taşı uygulanan alanlarda oldukça dekoratif bir görüntünün yanında sağlamlık konusunda da son derece güvenilir bir beton ürünüdür. Keçiören kilit taşı fiyatları neredeyse bütün bütçelere uygundur. Keçiören kilit taşı fiyatları değişkenlik gösterme sebeplerinden biriside uygulama yapılacak alan ve metrajlarıdır.

Etimesgut Kilit Taşı Fiyatları 

Ortalama Kilitli Yol Parke Taşı Fiyatı 1 Palet (15,5 metrekare) 2.300 TL + Nakliye 100 m2 Kilitli Taş Fiyatı 15.500 tl ortalama

 

Etimesgut  Kilit Taşı Ustası 05347212150

Bizi arayın uygun fiyat dan yardımcı olalım garantili hizmet veriyoruz

Etimesgut kilit taşı uygulaması yaptırdığınız bölgelerde sizlere standart bahçe bordür taşı yeterli olacaktır. Standart bahçe bordürleri gri ve kırmızı renklerde üretilmektedir. Günümüzde  derzli bordür taşlarının yerini kilitlenen bordür taşları almış durumdadır. Bordür taşı uygulaması yapıldıkdan sonra keçiören kilit taşı döşemesi yapılacak alandaki mastar işlemine geçilir. Mastar çekildikten sonra keçiören kilit taşı döşeme işlemine geçebilirsiniz. Kırmızı, beyaz, sarı, gri gibi renk seçeneklerinin olduğu keçiören kilit taşı ile işçilik sırasında farklı desen ve modelleri vere bilirsiniz. Sizlerde Keçiören de kilit taşı almak ve uygulama yaptırmak için bizi aramanız yeterli.

Kilit Taşı Ustası

Kilit taşı ustası 2024 yılında da sürekli yenilenen kilit taşı kalıpları sayesinde üretim kalitesi standartların üzerine çıkmanın gururunu yaşıyoruz kilit taşı üretimi ve uygulaması ile birlikte sizlere Ankara içerisinde hizmet vermeye devam ediyoruz başkentte bir çok ilçe belediyelerinin kaldırım çalışmalarında kilit taşı ustalığı konusunda ve diğer çevre düzenleme işlerinde hizmet vererek referanslarımıza her yıl yenisini ekliyoruz sizlerde Ankara ya özel direk üreticisinden kilit taşı ustası hizmeti ve diğer çevre düzenleme hizmetlerini almak için bizi aramanız yeterli olacaktır.

 

 

Garantili hizmet veriyoruz

Kilit taşı ustası ?

Açık hava dekorasyonunda önemli yeri olan kilit taşı, kilit taşı ustası tarafından, bahçe ve kaldırım dekorasyonunda ağırlıklı olarak kullanılmaktadır. Kilit taşı ustası, taşıyıcı sistemler içerisinde en güçlüsü olarak kabul edilen kilit taşlarını, otopark alanlarında sıklıkla kullanmaktadır.

Etimesgut Kilit Taşı Fiyatları 

8 lik kilit taşı fiyatı 1 palette 12 m2 kilit taşı mevcuttur 1 palet kilit taşı fiyatı 1800 TL + NAKLİYE + KDV şeklindedir.

Kilit taşı kullanım alanları;

Kilit taşı ustası, döşediği kilit taşları ile hem ortama şıklık kazandırmakta hem de yağmur sonrası biriken suyu önleyerek düzgün bir zemin oluşturmaktadır. Bütün zeminlere kolay bir şekilde uygulanan kilit ve parke taşları, parke taşı ustası tarafından kısa zamanda döşenerek kullanıma hazır hale getirilebilmektedir

Etimesgut KİLİT TAŞI USTASI 

Parke ve kilit taşı arasındaki fark nedir?

Parke taşı ustası, kayma – solma yapmayan ve kolaylıkla kırılmayan parke taşlarını bahçe ve dış dekorasyon işlerinde kullanmaktadır. Farklı renk seçenekleri ile müşterinin isteğine uygun olarak parke taşı ustası tarafından modern desenler oluşturulmaktadır.

Doğru parke taşı ustası seçmek neden önemlidir?

Dayanıklı yapısı nedeni ile parke taşı ustası tarafından açık alan döşemelerinde en çok tercih edilen parke taşı, asfalt yerine yol ve sokaklarda da İstanbul Kilit Taşı Ustası kullanılmaktadır. Mevsimsel etkilere karşıda dayanıklı yapısı olması nedeni ile parke taşı ustası tarafından kolaylıkla döşenmektedir. İyi bir parke taşı ustası döşeme yapılacak olan alanı önceden etüt ederek, zeminde gerekli olan düzleşme ve sertleştirmeleri gerçekleştirmelidir. Kullanılması gereken kum miktarını ve doğru döşeme metodunu bilmelidir.Yani ekmeği ekmekçiye vermek gerekir Ankara da kilit taşı ustalığı ve taş temini için bizi aramanız yeterli.

Etimesgut KİLİT PARKE USTASI

Bir diğer adı aşık taşı olarak bilinmektedir. Kilitli olarak isimlendirilme sindeki temel neden birbirine geçmeli olmasıdır. Halka açık mekanlar, okul, sokak, cadde, gezi alanları, eğimli yollar gibi alanlarda kullanılır. Bu anlamda Kilitli parke taşı özellikleri ve kullanım alanı bakımından çok çeşitlidir. Özellikle düz ve kaldırım yollarında kullanılan bir üründür. Hemen hemen tüm kaldırım yollarında kilitli parke taşlarını görmek mümkündür. Özel bir malzemedir Etimesgut Kilit Taşı Ustası ve kaplama görevi vardır. Bunun yanında belediyelerin şehir ve çevre düzenlemelerinde tercih ettiği ürünler arasında yer almaktadır. Maliyet açısından oldukça avantajlıdır. Renk ve desen seçeneği çok çeşitlidir.

Sağlamlık ve dayanıklılık açısından birinci sınıf bir malzemedir. İlgili yüzeyler tamamen temizlemekle işleme başlanır. Temizlenen yüz eylere özel kum serilir ve Kilitli parke taşı kaplaması için hazır hale getirilir. İyi bir usta tarafından kaplama işleminin yapılması şarttır. Sıradan ve basit gibi görülmemelidir. Kaplanan alanlardan kütle ve hacim olarak çok fazla ağırlık geçecektir. Bazen kalabalık insan grupları, bazen de motorlu taşıtlar bu yolları kullanmak zorunda kalacaktır. Kalitesiz yapılan işçiliklerde önemli deformeler olabilmektedir. Kısa sürede bozulan yolların oluşmaması için en iyi malzeme ve kaliteli bir işçilik yapılmış olmalıdır. Tüm bu konularda çok fazla özen göstermek gerekir. İşi yaptıran ve yapan kişilerin bu konuya hassasiyet göstermeleri gerekir. Sorunlu kişi ve kuruluşlar bu konuda denetleyici olmalıdırlar.

Beton parke olarak  bilinir. Yol ve benzer zeminlerin kaplamasında kullanılan bu ürünler, farklı özellik, renk ve desen seçenekleri ile dizayn açısından çok olumludur. Sizde Kilitli parke taşı ile kaplayabilirsiniz. Topluma açık alanların dışında kişisel alanlar içinde tercih edilebilen ürünlerdendir. Evinizin bahçe ve dinlenme alanları içinde uygundur. İş yerinize ait olarak boş alanları bu taşlarla döşeyebilir ve görsel açıdan estetik ortamlar yaratabilirsiniz. Bu taşların yükseklikleri genellikle 6-8 cm arasında değişebilmektedir. Farklı proje ve çalışmalara göre seçim yapılabilir. Genel olarak tercih edilen parke taşları iki yanı T şeklinde olanlardır. Belli bir uzunluk ve genişlik ölçüleri mevcuttur. İç kısımları kavisli ve birbirine geçmelidir. Kaplama işlemi sürecinde taşlar birbirine geçirilerek işlem yapılır.

Bu taşları yapboza benzetebilirsiniz. Standart şekillerde olması tek farkıdır. Standart olan Kilitli parke taşı ürünlerini birbirine monte etmek koşuluyla kaplamayı yapabilirsiniz. Yazımızın başında da belirtmiştik. Farklı büyüklüklerdeki alanları kaplatmak isteyebilirsiniz. Kesinlikle uzman bir işçilik yapılmalıdır. Zeminlerin çok iyi hazırlanması şarttır. İşi bilen ve uzman olan kilitli parke taşı ustalarının bu işi yapması gerekir. Bu işlemin yapılamaması durumunda iyi bir işçilik ortaya çıkmayacaktır. Görünüm estetik açıdan istenilen seviyede olmayacaktır. Buna ilave olarak kullanım ömrü çok kısa olacaktır. Yapılan kaplama işlemi hızlı bir şekilde deforme olacak ve bir süre sonra kullanılamaz bir hale gelecektir. kilitli parke taşı :

Etimesgut KİLİT PARKE USTASI
Kilitli parke

                                                      Çevre düzenleme  Kilitli parke peyzaj

İRTİBAT HATTI : 05347212150

Çevre Güvenliği konusunda sektörün öncüsü olan firmamız, dünyadaki sektör gelişmeleri yakından takip etmekte olup, uluslararası kalite standartlarında imalat yapmaktadır. Ülkemizin her yerinde, değişik sektörlerin (makine sanayi, metal sanayi, maden, inşaat, otomotiv sanayi, tekstil, tarım, gıda ve hayvancılık vs.) ihtiyacı olan değişik ölçü, ebat ve kalınlıkta tel imalatını gerçekleştiren firmamız, malzemesi ve montajı dahil olmak üzere tecrübeli ekipleri ile komple tel-çit uygulamaları yapmaktadır.

MİSYONUMUZ :

Yüksek ve modern teknoloji ile çalışarak, düşük maliyetli ve kaliteli üretim yaparak, ülkemize, ortaklarımız olan çalışan ve müşterilerimiz adına maksimum fayda sağlamak ve daima yenilikçi ve gelişmeye açık bir şirket olmaktır.

DEĞERLERİMİZ :

İş sağlığı ve güvenliği,

Coşkulu, özverili ekip çalışmalarına önem verme,

Müşterilerimiz, çalışanlarımız ve hissedarlarımız için sürekli faydalı olabilmek,

Eğitilmiş, deneyimli ve katılımcı gücü birikimini en önemli varlık olarak görme,

Sürekli iyileştirmeyi, yenilikçiliği ve müspet yönde değişimi esas alma,

Çevreye duyarlı ve çevreye uyumlu üretim yapma,

Topluma katkıda bulunma ve adil olarak tüm faaliyetlerimizde insana değer verme,

SAYIN MÜŞTERİLERİMİZ! KİLİTLİ PARKE,ANDEZİT PARKE,BORDÜR, PANEL TEL, PEYZAJ,ALT TEMEL,HAFRİYAT GİBİ ÇEVRE DÜZENLEMEYE DAİRE A’DAN Z’YE YAPILACAK OLAN İstanbul Kilit Taşı Ustası İŞLERİNİZ İÇİN, BİZDEN TEKLİF ALMAYI UNUTMAYINIZ… İLGİNİZE TEŞEKKÜRLER..

İRTİBAT HATTI : 05347212150

                     Kilit Taşı Ustası

Kilitli parke uretimleri  6cm 8 cm ve 10 cm olarak, (cesitli renkleriyle) üçe ayrılır bordur cesitleri ise 50cm yatık bordür,50cm bahçe bordürü,25cm su oluğu ve 75cm karayolu bordürü (kırmızı ve naturel renkleriyle ) mevcuttur

kilit taşlarında fiyatı etkileyen unsurlar taşın kalitesi – taşın hacmi ve taşın desenidir. Bunların haricinde kilit taşının uygulanmasında birbirinden çok farklı fiyatların çıkması söz konusu değildir. uygulamadaki fiyat farklılığının tek açıklaması zemin düzlüğü ile alakalı olabilir. onun haricinde 6 lık kilit taşı ile 8 lik kilit taşı uygulaması arasında hiçbir fark yoktur.

kilit taşı fiyatlarında müşterilerimizden en çok aldığımız soruların başında 1 metrekare kilit taşı ne kadar ? sorusu geliyor. biz firma olarak siz müşterilerimizi yanıltmaktan yada eksik bilgi vermekten her zaman kaçınmışızdır. o yüzden 1 metrekare kilit taşının net fiyatını aşağıda yazıyoruz ( Sadece kilit taşı değil içinde kumu – tozu – işçiliği – nakliyesi  mevcut. ) 2016 yılı için geçerli kilit taşı metrekare fiyatımız ortalama  ; 25 30 arası  fiyatlarla ölçülebilir . Detaylı fiyat ve keşif için lütfen bizi arayınız. 0530 856 1866   kilitli parke taşı kilit taşı aşık taşı çevre düzenleme Ankara 05347212150

kilitli parke taşı kilit taşı aşık taşı çevre düzenleme Ankara 05347212150

Kilit taşı

Kilit taşı 05347212150

Etimesgut KİLİT PARKE USTASI
 

Kilit taşı ustası 

Dış mekan zeminlerini farklı malzeme ve şekillerle kaplayabilirsiniz. Her yöntemin kendine özgü özellikleri ve avantajları mevcuttur. Kabul edilen ve görünen en temek seçenek kilitli parke taşları olmaktadır. Kilitli parke taşları ve bu anlamda Ankara kilit taşı ihtiyaçlarınızda seçim yapacak firma sayınız çok fazladır. Farklı marka ve mağazadan ürün alabilirsiniz. Gerek Ankara, gerekse de farklı illerde bu ürünlerin kullanımı çok fazladır. Neden çok fazla kullanımı olduğunu daha detaylı bir şekilde anlatmaya çalışıyor olacağız. İki temel nedeni vardır. Maliyet ve estetik görünüm sağlıyor olmasıdır. Öncelikli olarak maliyet konusunu detaylandırmak istiyoruz. Kilitli parke taşlarında çok düşük seviyede bir maliyet karşınıza çıkacaktır. Malzeme olarak fiyatlar gayet uydundur.

 

Bu uygulamaları yapmak için çok deneyimli bir usta bulmanız gerekir. Bu anlamda Ankara kilit taşı uygulamasını bildiğiniz veya iyi referansları olan kilitli parke taşı ustalarına yaptırmaya çalışmalısınız. Tüm dünyada kullanılan bir üründür. Ülkemizde pek çok belediye yöneticisi  Kilit Taşı Ustası kaldırım yolu, otopark, özel yürüme yolu, park, sosyal tesis ve benzer alanların kaplamasında bu ürünü tercih etmektedir. Tercih nedenleri bellidir. Daha görsel ve zengin içerkli şehirleri, en iyi ve en ucuz maliyetle yapabilmektir.

Etimesgut kilit Taşı Ustası

  1. Öncelikle zeminin silindir veya kompaktör ile sıkıştırılması işlemi uygulanır.
  2. 1 Kilit taşı döşenecek alanın durumuna göre zemin iyileştirmesi yapılır ve usta tarafından gerekli görülen malzemeler uygulanarak zemin sıkıştırılır.
  3. 2 Zemindeki tüm boşluklar doldurulur.
  4. 3 Belirlenmiş olan kota göre bordür taşları, tesfiye beton harcı ile döşenir.
  5. 4 Bordür taşlarının döşeme işlemi bittikten sonra parke taşların döşeme işlemine geçilir.
  6. 5 Kilitli parke taşların döşeme işleminden sonra taş aralarındaki boşlukların dolması için döşeme yapılan alana ince mil kum serpilir.
  7. 6 En son adım olan, kompaktör gezdirme işlemi yapılarak taşların yüzeye tam olarak yerleşmeleri sağlanır.

Dış mekanda zemin kaplama işlemi için kilit taşı en çok tercih edilen ürünlerin Etimesgut kilit taş ustası başında gelmektedir. Maliyetinin uygun olması ve estetik görüntü sağlaması tercih edilme sebeplerinin temelindedir. Otoparkta, parklarda, sosyal tesislerde uygulandığı gibi kaldırım yollarına, özel yürüme için yapılan yollara da döşemesi yapılmaktadır. Kilitli taşlarda malzeme fiyatı çok uygun kilit taşı ustası Etimesgut olduğu için metrekareler büyüklüğünde bir alanı çok uyguna mal edilebilir. Ayrıca uygulama ve işçilik maliyetleri de oldukça Kilit Taşı Ustası uygundur. Hızlı ve pratik şekilde uygulanabilmektedir. Birbirlerine Etimesgut Kilit Taşı Döşeme Ustası  kilitlenmesi ve bu şekilde monte ediliyor olması da sağlamlık veren bir özelliğidir. Uzun ömürlü yapılardır ve dış yapıya uyumlu olarak dayanıklıdır. Önemli olan dikkat edilmesi gerek nokta ise bu işin ustası tarafından yapılmasıdır. T ve S şeklinde seçenekleri olan kilit taşlarının bunlardan başka birçok seçeneği bulunmaktadır. Kare, dikdörtgen, sekizgen, baklava dilimi  Kilit Taşı Ustası şekilleri de estetik olarak görüntü bütünlüğü sağlamaktadır. Uzun süreli kullanım imkanı veren kilit taşı dışarıda kullanılıyor olması sebebiyle kolayca kirlenebilir. Kolay ve hızlı temizlik yapılabilir özelliğe sahip olmasının yanı sıra yıkama ya da silme yapılabilmektedir.

Kilit Taşı Ustası Etimesgut

 

Kilit taşı, dış mekan tasarım ve dekorasyon dünyasının en önemli malzemesidir. Bu kategoride hizmet veren kilit taşı tür firmamız, okul bahçeleri, resmi daire bahçeleri, parklar, site bahçeleri ve özel eğitim bahçeleri gibi birçok kategoride, dekoratif ve göz kamaştırıcı kilit taşı tür hizmeti vermektedir. Problemsiz çözüm Kilit Taşı ustası  yöntemlerini tercih eden firmamız, görsel olarak kötü görünen bütün park ve bahçeleri, göz kamaştırıcı tasarım çalışmalarıyla etkili hale getirebiliriz.

 

Kilit Taşları Suya Basınca Karşı Dayanıklıdır

 

Özel pres sistemi ile üretilen bu taşlar, içerisindeki özel bir madde nedeniyle dış kısımdan gelen bütün suyu alt kısma gönderir. Bu şekilde mekanik yapısını sürekli korur. Üzerine tonlarca ağırlık gelse de yine de eski görünümünü korur. Etkileyici ve estetik görünüm özelliklerini uzun yıllar rahat bir şekilde koruyabilmektedir. Bu konuda Kilit Taşı Ustası tecrübeli kilit taşı kategorisindeki ustalarımız, kırmızı, yeşil ve gri kilit taşları ile sanat eseri meydana getirirler. Mükemmel yaratılmış ağaçlarla bezeli parklar ve bahçeler, etkileyici kilit taşı desenlerimizle mükemmel hale gelebilir.

 

İstanbul kilit taşı ustası

 
 

Leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir