Keçiören Kilit Taşı Ustası Kilit Taşı Fiyatları

Keçiören Kilitli Taş ustası – Kilit taşı fiyatları  – Kilitli parke taşı Keçiören – Yer döşeme taşları ve Otopark zemin taşları için firmamız Ankara ve tüm semtlerinde işçilik dahil uygulama yapan bir firma olup önceliği referanslarından aldığı güç ile tüm bölgelerde referans edinmektir. Kilit taşı birim m2 fiyatı ve işçilik dahil maliyet için bize ulaşmanız yeterlidir.

Keçiören Kilitli taş fiyatları 

2024 yılı içinde kilit taşı m2 birim fiyatı 170 175 TL arasında montaj uygulama nakliye dahil fiyatıdır. Zemin sertleştirmesi hariçtir.

Keçiören Kilitli parke taşı ; Bahçe veya otopark zeminleri gibi alanların kaldırım kenarları, kasaba , köy veya, küçük ilçelerdeki yol çalışmalarının vaz geçilmez zemin döşeme taşları arasında olan kilitli parke taşı kolay uygulaması ve yılların eskitemeyeceği dayanıklı ve sağlam yapısı ile her türlü zeminlerin vazgeçilmez ürünleri arasında olarak bilinir. Kilit taşları son zamanlarda beton zemin, toprak zemin, gibi alanlarda sıklıkla görmeye alıştığımız renkleri ile hem desen bakımından estetik görüntüsü hem şık desenleri ile her renk seçenekleri bulunan yer döşeme taşlarından birisi haline gelmiştir.

Keçiören Kilit Taşı Fiyatları

1 Palette 15.4 m2 6’lık kilit taşı bulunur. 1 palet kilit taşı fiyatı 2.310 TL + Nakliye + KDV şeklindedir. 1 m2’de 36.5 adet kilit taşı vardır.  – 1 Palette 15.4 m2 kilit taşı vardır.  – 1 Palet kilit taşı 1.5 ton gelmektedir.

8’lik Kilit taşı hem yapısı hem görüntüsü ile diğer taşlara göre daha dayanıklı ve daha ağır oturaklı duruşu işe en çok büyük araçların otoparkları ve zemini çok kötü alanların en sağlam yer döşeme taşları arasındadır.

6’lık Kilitli taş daha çok görmeye alışık olduğumuz alanlar site içi alanların yer kaplaması ve bahçe, kaldırım veya daha çok apartman çevresinde kullanılması ile bilinir. Kilitli parke taşlarının arasında en çok kullanılan ürünlerden birisi 6’lık kilitli parke taşıdır. 

Keçiören Kilitli parke taşı  Yer döşeme taşları günümüzde daha çok tercih edilme sebebi hepimizin malumudur yeni binaların çoğalması veya eski yapılan taşların sökülüp yerine daha modern ve desenli kilitli taşların tercih edilmesinden dolayı bir hayli tercihi artmıştır. Desenli kilitli taşların fiyatlarının uygun olması ve her türlü apartman sitelerin veya otopark zeminlerinin kaplamasında rahatlıkla kullanılması estetik açıdan ve temiz bir bahçe sunması açısından tercih edilmesine olanak sağlıyor. 

Kilit taşı nakliye fiyatları

Ankara içi nakliye birim fiyatı 3500 TL 4000 TL arasındadır. Bir önemli konu ise (187 m2) altındaki kilit taşı m2 hesabı yapılmayacaktır. 200 m2 üzeri kilit taşı fiyatı işçilik dahil 330/350 TL arasında birim maliyeti çıkabilir. 187 m2 üzerindeki siparişleriniz 2. bir nakliye gerektirdiği için maliyeti arttıracaktır.

Keçiören kilit taşı uygulaması

Firmamız Ankara kilitli parke ustaları ile her türlü zeminlerin düzleştirilmesi ve gevşek zeminlerin sıkılaştırılmasını yaparak öncelikle zeminin sağlam ve oturmuş sert zemin haline gelmesini sağlamaktadır. Yumuşak zeminlere yapılan kilitli taş işlerinde ileriki dönemlerde çökmeler meydana geleceği için sizleri 2. kez bir sök tak işinden kurtarmak amacı ile zeminlerin sıkıştırılarak üzerinde silindir gezdirmektedir. Eğer ki zeminler çok yumuşak ise kamyon bazlı çakıl taşlarının serilmesi ve üzerinde silindir aracını gezdirerek sert bir zemin elde ettikten sonra kilitli taşın montajını yapmaktadır. Kilitli parke ustaları, Kilit taşı ustaları Ankara, Kilitli parke yapan firmalar, Kaldırım taşı ustaları, Ankara yer döşeme taş ustaları, Otopark taşı ustası, Otopark zemini yapımı ve uygulaması

Keçiören Kilit Taşı Ustası

 olarak yapılan bütün işlerin öncelikle firmamızın kalitesini ve referans gücünü arttırmak için yaptığımızı bilmelisiniz. Kilitli parke yapımı konusunda sizleri aydınlatamadığımızı düşünüyorsanız lütfen bize iletişim numaramızdan ulaşarak bilgi edinmek istediğiniz her türlü konu hakkında soru veya görüşlerinizi bildirmenizi rica ederiz.

Keçiören Kilit Taşı ustası için ilk adresiniz. En iyi Tasarımlar, Ankara Keçiören Kilit Taşı Firmaları arasında en iyi fiyatları bizden alabilirsiniz. Zemin Kaplama Konusunda uzman kadromuzla sizleri eşsiz tasarımlarımızla buluşturuyoruz. Kalite ve ustalık anlamında aradığınız bütün özellikleri karşılıyoruz.

Keçiören Kilit Taşı olarak biz 10 yılı aşan hizmetleri boyunca sahip olduğu bilgi ve tecrübeyi, siz değerli müşterileri ile paylaşmanın heyecanını duyar. Müşterilerimizle sıcak dostluklar kurmaya çalışıyoruz, Haymana Kilit Taşı

Keçiören Kilit Taşı fiyatları

Kilitli Parke Taşı üreticinin bulunduğu konuma ve teslimatın yapılacağı yere göre değişmektedir. Ortalama Kilitli Yol Parke Taşı Fiyatı 1 Palet 5,5 metrekare 2300 TL + Nakliyedir. 100 m2 Kilitli Taş Fiyatı 15.000 – 15.500 TL arasıdır

Keçiören Kilit Taşı Fiyatları 2024

  • Sıfır 8lik kilitli taş fiyat bilgisi m2 başına 150 TL‘dir.
  • 2.el 8lik kilit taşı fiyat bilgisi m2 başına 130 TL‘dir.
  • 100 m2 Sıfır 8lik Kilit Taşı Fiyatı 15.000 TL‘dir.
  • Fiyatlara nakliye ücreti dahil değildir. 1 Palette 15.4 m2 Kilit Taşı bulunmaktadır.

Leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir