kilit taşı, Konya kilit taşı döşeme otopark lanız yürüme yollarınızın dekorunu değiştirme zamanı ğelmedimi ? Otopark ve diğer çevre düzenleme alanlarının en çok tercih edilen yer döşeme taşlarından birisi olan Keçiören kilit taşı uygulanan alanlarda oldukça dekoratif bir görüntünün yanında sağlamlık konusunda da son derece güvenilir bir beton ürünüdür. Keçiören kilit taşı fiyatları neredeyse bütün bütçelere uygundur. Keçiören kilit taşı fiyatları değişkenlik gösterme sebeplerinden biriside uygulama yapılacak alan ve metrajlarıdır.

Konya Kilit Taşı Ustası 05347212150

GARANTİLİ HİZMET VERİYORUZ BİLİGİ ALMAK İÇİN ARAYABİLİRSİNİZ

​Kulu Kilit Taşı Ustası

Konya kulu kilit taşı ustası kalitesi kadar uygulama yapacak ustanın uzmanlığı da oldukça önemlidir. Kulu kilit taşı ustanızın yapması gerekenler nelerdir? kulu kilit taşı ustanız ilk önce zemindeki düzenlemeleri elden geçirmesi gereklidir. Peki bunlar nelerdir ? kulu kilit taşı zemindeki engebeler gözden geçirilerek gerekli düzenlemeler yapılmalıdıır. kulu kilit taşı ustası döşemesi yapılacak zemine ipler çekilerek gönye alınır eger gerek varsa ilk önce bordür taşı döşemesi yapılır. Bordür taşları uygulanacakları alanlara göre farklı ebatlarda bulmak mümkündür.

Kilit taşı nerede kullanılır?

Kilitli parke taşı kamu ve özel alanlarda, yol ve kaldırım çalışmalarının yapıldığı alanlarda sıklıkla kullanılan bir beton yapı elemanıdır. Kilitli parke, otopark, park, bahçe, site içi alanlarda birbirine geçirilmek suretiyle döşenir.

Konya kulu kilit taşı ustası

uygulaması yaptırdığınız bölgelerde sizlere standart bahçe bordür taşı yeterli olacaktır. Standart bahçe bordürleri gri ve kırmızı renklerde üretilmektedir. Günümüzde  derzli bordür taşlarının yerini kilitlenen bordür taşları almış kilit taşı ustası durumdadır. Bordür taşı uygulaması yapıldıkdan sonra keçiören kilit taşı döşemesi yapılacak alandaki mastar işlemine geçilir. Mastar çekildikten sonra keçiören kilit taşı döşeme işlemine geçebilirsiniz. Kırmızı, beyaz, sarı, gri gibi renk seçeneklerinin olduğu keçiören kilit taşı ile işçilik sırasında farklı desen ve modelleri vere bilirsiniz. Sizlerde Keçiören de kilit taşı almak ve uygulama yaptırmak için bizi aramanız yeterli.


Kilit Taşı Ustası Kulu

Kilit taşı ustası 2023 yılında da sürekli yenilenen kilit taşı kalıpları sayesinde üretim kalitesi standartların üzerine çıkmanın gururunu yaşıyoruz kilit taşı üretimi ve uygulaması ile birlikte sizlere Ankara içerisinde hizmet vermeye devam ediyoruz başkentte bir çok ilçe belediyelerinin kaldırım çalışmalarında kilit taşı ustalığı konusunda ve diğer çevre düzenleme işlerinde hizmet vererek referanslarımıza her yıl yenisini ekliyoruz sizlerde Ankara ya özel direk üreticisinden kilit taşı ustası hizmeti ve diğer çevre düzenleme hizmetlerini almak için bizi aramanız yeterli olacaktır.

Garantili hizmet veriyoruz

Konya Kilit taşı ustası

Açık hava dekorasyonunda önemli yeri olan kilit taşı, kilit taşı ustası tarafından, bahçe ve kaldırım dekorasyonunda ağırlıklı olarak kullanılmaktadır. Kilit taşı ustası, taşıyıcı sistemler içerisinde en güçlüsü olarak kabul edilen kilit taşlarını, otopark alanlarında sıklıkla kullanmaktadır.

Kilit taşı kullanım alanları;

Kilit taşı ustası, döşediği kilit taşları ile hem ortama şıklık kazandırmakta hem de yağmur sonrası biriken suyu önleyerek düzgün bir zemin oluşturmaktadır. Bütün zeminlere kolay bir şekilde uygulanan kilit ve parke taşları, parke taşı ustası tarafından kısa zamanda döşenerek kullanıma hazır hale getirilebilmektedir

Konya Kilit Taşı Ustası

Parke ve kilit taşı arasındaki fark nedir?

Parke taşı ustası, kayma – solma yapmayan ve kolaylıkla kırılmayan parke taşlarını bahçe ve dış dekorasyon işlerinde kullanmaktadır. Farklı renk seçenekleri ile müşterinin isteğine uygun olarak parke taşı ustası tarafından modern desenler oluşturulmaktadır.

Doğru parke taşı ustası seçmek neden önemlidir?

Dayanıklı yapısı nedeni ile parke taşı ustası tarafından açık alan döşemelerinde en çok tercih edilen parke taşı, asfalt yerine yol ve sokaklarda da Konya Kilit Taşı Ustası kullanılmaktadır. Mevsimsel etkilere karşıda dayanıklı yapısı olması nedeni ile parke taşı ustası tarafından kolaylıkla döşenmektedir. İyi bir parke taşı ustası döşeme yapılacak olan alanı önceden etüt ederek, zeminde gerekli olan düzleşme ve sertleştirmeleri gerçekleştirmelidir. Kullanılması gereken kum miktarını ve doğru döşeme metodunu bilmelidir.Yani ekmeği ekmekçiye vermek gerekir Ankara da kilit taşı ustalığı ve taş temini için bizi aramanız yeterli.

2023 yılı içisin güncel fiyatlar için 05347212150

Konya KİLİTLİ PARKE İLETİŞİM 05347212150

KONYA KULU KİLİT PARKE USTASI

Bir diğer adı aşık taşı olarak bilinmektedir. Kilitli olarak isimlendirilme sindeki temel neden birbirine geçmeli olmasıdır. Halka açık mekanlar, okul, sokak, cadde, gezi alanları, eğimli yollar gibi alanlarda kullanılır. Bu anlamda Kilitli parke taşı özellikleri ve kullanım alanı bakımından çok çeşitlidir. Özellikle düz ve kaldırım yollarında kullanılan bir üründür. Hemen hemen tüm kaldırım yollarında kilitli parke taşlarını görmek mümkündür. Özel bir malzemedir Konya Kilit Taşı Ustası ve kaplama görevi vardır. Bunun yanında belediyelerin şehir ve çevre düzenlemelerinde tercih ettiği ürünler arasında yer almaktadır. Maliyet açısından oldukça avantajlıdır. Renk ve desen seçeneği çok çeşitlidir.

Kilit taşı su geçirir mi?

Kilit taşı ya da kilit parke taşı farklı birçok zemin kaplamasında kullanılan taşlar arasında yer alıyor. Zeminde kayganlığa sebep olmamasının yanı sıra su birikintisine olanak sunmayan yapısı sebebi ile de tercih edilen ürün bunun yanı sıra kullanımlarda estetik bir görüntüye sahip olması ile de tercih edilmektedir.

Kilit taşı metrekare fiyatı ne kadar?

Bir metrekare kilitli parke taşı fiyatı ortalama 90 TL civarındadır. Kilit parke taşları, makinelerde paletler aracılığıyla üretilir. Bir palette ortalama 15.5 metrekare kilitli parke taşı bulunur. Bir palet kilitli parke taşı fiyatı da ortalama 1395 TL civarındadır.

Sağlamlık ve dayanıklılık açısından birinci sınıf bir malzemedir. İlgili yüzeyler tamamen temizlemekle işleme başlanır. Temizlenen yüz
eylere özel kum serilir ve Kilitli parke taşı kaplaması için hazır hale getirilir. İyi bir usta tarafından kaplama işleminin yapılması şarttır. Sıradan ve basit gibi görülmemelidir. Kaplanan alanlardan kütle ve hacim olarak çok fazla ağırlık geçecektir. Bazen kalabalık insan grupları, bazen de motorlu taşıtlar bu yolları kullanmak zorunda kalacaktır. Kalitesiz yapılan işçiliklerde önemli deformeler olabilmektedir. Kısa sürede bozulan yolların oluşmaması için en iyi malzeme ve kaliteli bir işçilik yapılmış olmalıdır. Tüm bu konularda çok fazla özen göstermek gerekir. İşi yaptıran ve yapan kişilerin bu konuya hassasiyet göstermeleri gerekir. Sorunlu kişi ve kuruluşlar bu konuda denetleyici olmalıdırlar.

Bir Palet Kilit Taşı Kaç tl

1 palet kilit taşı kaç lira?

1 palette 15.5 m2 kilit taşı mevcuttur 1 palet kilit taşı fiyatı 900 TL + NAKLİYE + KDV şeklindedir

Beton parke olarak  bilinir. Yol ve benzer zeminlerin kaplamasında kullanılan bu ürünler, farklı özellik, renk ve desen seçenekleri ile dizayn açısından çok olumludur. Sizde Kilitli parke taşı ile kaplayabilirsiniz. Topluma açık alanların dışında kişisel alanlar içinde tercih edilebilen ürünlerdendir. Evinizin bahçe ve dinlenme alanları içinde uygundur. İş yerinize ait olarak boş alanları bu taşlarla döşeyebilir ve görsel açıdan estetik ortamlar yaratabilirsiniz. Bu taşların yükseklikleri genellikle 6-8 cm arasında değişebilmektedir. Farklı proje ve çalışmalara göre seçim yapılabilir. Genel olarak tercih edilen parke taşları iki yanı T şeklinde olanlardır. Belli bir uzunluk ve genişlik ölçüleri mevcuttur. İç kısımları kavisli ve birbirine geçmelidir. Kaplama işlemi sürecinde taşlar birbirine geçirilerek işlem yapılır.

Bu taşları yapboza benzetebilirsiniz. Standart şekillerde olması tek farkıdır. Standart olan Kilitli parke taşı ürünlerini birbirine monte etmek koşuluyla kaplamayı yapabilirsiniz. Yazımızın başında da belirtmiştik. Farklı büyüklüklerdeki alanları kaplatmak isteyebilirsiniz. Kesinlikle uzman bir işçilik yapılmalıdır. Zeminlerin çok iyi hazırlanması şarttır. İşi bilen ve uzman olan kilitli parke taşı ustalarının bu işi yapması gerekir. Bu işlemin yapılamaması durumunda iyi bir işçilik ortaya çıkmayacaktır. Görünüm estetik açıdan istenilen seviyede olmayacaktır. Buna ilave olarak kullanım ömrü çok kısa olacaktır. Yapılan kaplama işlemi hızlı bir şekilde deforme olacak ve bir süre sonra kullanılamaz bir hale gelecektir.
kilitli parke taşı :

                                                     Konya Çevre düzenleme  Kilitli parke peyzaj 

 İRTİBAT HATTI : 05347212150

Çevre Güvenliği konusunda sektörün öncüsü olan firmamız, dünyadaki sektör gelişmeleri yakından takip etmekte olup, uluslararası kalite standartlarında imalat yapmaktadır. Ülkemizin her yerinde, değişik sektörlerin (makine sanayi, metal sanayi, maden, inşaat, otomotiv sanayi, tekstil, tarım, gıda ve hayvancılık vs.) ihtiyacı olan değişik ölçü, ebat ve kalınlıkta tel imalatını gerçekleştiren firmamız, malzemesi ve montajı dahil olmak üzere tecrübeli ekipleri ile komple tel-çit uygulamaları yapmaktadır.

MİSYONUMUZ :

Yüksek ve modern teknoloji ile çalışarak, düşük maliyetli ve kaliteli üretim yaparak, ülkemize, ortaklarımız olan çalışan ve müşterilerimiz adına maksimum fayda sağlamak ve daima yenilikçi ve gelişmeye açık bir şirket olmaktır.

DEĞERLERİMİZ :

İş sağlığı ve güvenliği,

Coşkulu, özverili ekip çalışmalarına önem verme,

Müşterilerimiz, çalışanlarımız ve hissedarlarımız için sürekli faydalı olabilmek,

Eğitilmiş, deneyimli ve katılımcı gücü birikimini en önemli varlık olarak görme,

Sürekli iyileştirmeyi, yenilikçiliği ve müspet yönde değişimi esas alma,

Çevreye duyarlı ve çevreye uyumlu üretim yapma,

Topluma katkıda bulunma ve adil olarak tüm faaliyetlerimizde insana değer verme,

SAYIN MÜŞTERİLERİMİZ! KİLİTLİ PARKE,ANDEZİT PARKE,BORDÜR, PANEL TEL, PEYZAJ,ALT TEMEL,HAFRİYAT GİBİ ÇEVRE DÜZENLEMEYE DAİRE A’DAN Z’YE YAPILACAK OLAN Konya Kilit Taşı Ustası İŞLERİNİZ İÇİN, BİZDEN TEKLİF ALMAYI UNUTMAYINIZ… İLGİNİZE TEŞEKKÜRLER..

 İRTİBAT HATTI : 05347212150

Konya Kilit Taşı Ustası

Konya Kilit Taşı Ustası 05347212150

GARATİLİ HİZMET VERİYORUZ

                   Konya Kilit Taşı Ustası

Kilitli parke uretimleri  6cm 8 cm ve 10 cm olarak, (cesitli renkleriyle) üçe ayrılır bordur cesitleri ise 50cm yatık bordür,50cm bahçe bordürü,25cm su oluğu ve 75cm karayolu bordürü (kırmızı ve naturel renkleriyle ) mevcuttur

kilit taşlarında fiyatı etkileyen unsurlar taşın kalitesi – taşın hacmi ve taşın desenidir. Bunların haricinde kilit taşının uygulanmasında birbirinden çok farklı fiyatların çıkması söz konusu değildir. uygulamadaki fiyat farklılığının tek açıklaması zemin düzlüğü ile alakalı olabilir. onun haricinde 6 lık kilit taşı ile 8 lik kilit taşı uygulaması arasında hiçbir fark yoktur.

kilit taşı fiyatlarında müşterilerimizden en çok aldığımız soruların başında 1 metrekare kilit taşı ne kadar ? sorusu geliyor. biz firma olarak siz müşterilerimizi yanıltmaktan yada eksik bilgi vermekten her zaman kaçınmışızdır. o yüzden 1 metrekare kilit taşının net fiyatını aşağıda yazıyoruz ( Sadece kilit taşı değil içinde kumu – tozu – işçiliği – nakliyesi  mevcut. ) 2016 yılı için geçerli kilit taşı metrekare fiyatımız ortalama  ; 25 30 arası  fiyatlarla ölçülebilir . Detaylı fiyat ve keşif için lütfen bizi arayınız. 0530 856 1866   kilitli parke taşı kilit taşı aşık taşı çevre düzenleme Ankara 05347212150

kilitli parke taşı kilit taşı aşık taşı çevre düzenleme Ankara 05347212150

Kilit taşı 

Kilit taşı 05347212150

Konya Kilit Taşı Ustası 05347212150
Konya Kulu Kilit Taşı Ustası

Kilit taşı ustası Konya 05347212150

Dış mekan zeminlerini farklı malzeme ve şekillerle kaplayabilirsiniz. Her yöntemin kendine özgü özellikleri ve avantajları mevcuttur. Kabul edilen ve görünen en temek seçenek kilitli parke taşları olmaktadır. Kilitli parke taşları ve bu anlamda Ankara kilit taşı ihtiyaçlarınızda seçim yapacak firma sayınız çok fazladır. Farklı marka ve mağazadan ürün alabilirsiniz. Gerek Ankara, gerekse de farklı illerde bu ürünlerin kullanımı çok fazladır. Neden çok fazla kullanımı olduğunu daha detaylı bir şekilde anlatmaya çalışıyor olacağız.
İki temel nedeni vardır. Maliyet ve estetik görünüm sağlıyor olmasıdır. Öncelikli olarak maliyet konusunu detaylandırmak istiyoruz. Kilitli parke taşlarında çok düşük seviyede bir maliyet karşınıza çıkacaktır. Malzeme olarak fiyatlar gayet uydundur.

Metrekarelerce büyüklükteki bir alanı çok uygun fiyatlar mal edebilirsiniz. Bu anlamda Ankara kilit taşı alımınızda yüksek fiyatlar ödemek zorunda kalmazsınız. Bu ürünlerin işçilik ve uygulama maliyetleri de çok azdır. İyi bir usta tarafından hızlı ve pratik bir şekilde uygulanabilmektedir. Bu uygulama sonrasında ilgili alanın bir bölgesinde sorun çıkabilir. Kaplaması yapılan alanın alt yapısında bir problem çıkmış olabilir. Çok normal ve olası bir şeydir. Bunun için ilgili alanın sökülmesi ve sorun olan bölgeye erişilmesi gerekir. Kilitli parke taşları ile kaplanan bu yüzeyler kolaylıkla va deforme olmadan sökülebilir ve sorun giderilebilir.
 Sökülen bu taşları atmak zorunda değilsiniz. İlgili alandan söktüğünüz taşları aynı şekilde yerine koyabilir ve bu maliyetten de kurtulmuş olursunuz.

Kilit taşı Ümitköy – Kilitli parke taş ustası Ümitköy – Kaldırım taşı ustası Ümitköy – Yer döşeme taşları ve kilitli taş uygulaması yapan firmamıza ulaşabilirsiniz.

Kilitli parke taşı kulu  uzun yıllardır toprak zemin ile ayaklarımızın ayrılmasına gerek çamur veya daha önemlisi bahçe estetiği açısından çok önemli bir zemin döşeme taşları arasında yer almaktadır. Tabi ki sadece estetik için kullanılmaz, Kilit taşları otopark zeminleri, Apartman site çevreleri, Köy veya kasaba yolları içinde yoğun kullanılan ürünler arasında olup sıklıkla görmeye alıştığımız kaldırımların döşemesinde kullanılan nadir ve bir o kadar dayanıklı olması sebebi ile bütün belediyelerin envanterinde bulunan bir üründür. 

Kilit taşı uygulaması Konya Firmamız Ankara kilitli parke ustaları ile her türlü zeminlerin düzleştirilmesi ve gevşek zeminlerin sıkılaştırılmasını yaparak öncelikle zeminin sağlam ve oturmuş sert zemin haline gelmesini sağlamaktadır. Yumuşak zeminlere yapılan kilitli taş işlerinde ileriki dönemlerde çökmeler meydana geleceği için sizleri 2. kez bir sök tak işinden kurtarmak amacı ile zeminlerin sıkıştırılarak üzerinde silindir gezdirmektedir. Eğer ki zeminler çok yumuşak ise kamyon bazlı çakıl taşlarının serilmesi ve üzerinde silindir aracını gezdirerek sert bir zemin elde ettikten sonra kilitli taşın montajını yapmaktadır.

Kilitli parke taşı fiyatları Konya ; 2022 yılı içerisinde m2 birim fiyatı 200 250 TL olup anahtar teslim uygulama fiyatıdır. Zemin sertleştirmesi dahil değildir.

Kilitli parke ustası Konya ; Günümüzde iki taşı yan yana koyan ve kendisini usta olarak lanse eden kişilerden uzak durulmasını kesinlikle tavsiye ediyoruz. Zira kilitli taş uygulama işlerinde zemin ayarlaması ve sertleştirme işlemini yapmadan direk kilit taşı kumunu serip taşların döşemesini yapan ustaların işlerini söküp takmak ile yoğun bir şekilde uğraşmaktayız. Sizlere tavsiyemiz her usta ile çalışılmayacağını yaptırdığınız işin üzerine araçlar çıktıktan sonra çökmeler meydana gelerek ilk yağmur yağdığında su göletleri ile karşılaşmanız kaçınılmaz olacaktır.

Suat Grup İnşaat olarak yapılan bütün işlerin öncelikle firmamızın kalitesini ve referans gücünü arttırmak için yaptığımızı bilmelisiniz. Kilitli parke yapımı konusunda sizleri aydınlatamadığımızı düşünüyorsanız lütfen bize iletişim numaramızdan ulaşarak bilgi edinmek istediğiniz her türlü konu hakkında soru veya görüşlerinizi bildirmenizi rica ederiz.


Estetik görünüm sunuyor olması çok önemli bir tercih nedenidir. Bu anlamda Ankara kilit taşı alımlarınızı etkileyen en temel ikinci unsur olarak karşımıza çıkmaktadır. Pek çok farklı estetik şekillerde imal edilmekte ve satılmaktadır. T ve S şeklinde olanlar vardır. Buna ilave olarak kare, sekizgen, dikdörtgen, baklava tipi ve benzer çok çeşitli seçenekler sizleri beklemektedir. Birbirine kilitlenerek monte edilmesi sağlamlık açısından önemlidir. Dayanıklı ve uzun ömürlüdür. Düzgün yapılan uygulamaların yıllar boyu kullanımı söz konusudur. İlgili zeminler kirlenmiş ve pislenmiş olabilir.
 Hiç dert etmenize gerek yoktur.
 Hızlı ve kolay bir şekilde silebilir yada yıkayabilirsiniz. Bunun gibi çok seçenek sizleri beklemektedir.
 Bu ürünler her zaman için avantajdır. Farklı ve maliyetli ürünlerle kaplama yapmak yerine, maliyetsiz ve estetik kilitli parke taşlarını tercih edebilirsiniz.
Bu uygulamaları yapmak için çok deneyimli Konya Kilit Taşı Ustası bir usta bulmanız gerekir. Bu anlamda Ankara kilit taşı uygulamasını bildiğiniz veya iyi referansları olan kilitli parke taşı ustalarına yaptırmaya çalışmalısınız. Tüm dünyada kullanılan bir üründür. Ülkemizde pek çok belediye yöneticisi kaldırım yolu, otopark, özel yürüme yolu, park, sosyal tesis ve benzer alanların kaplamasında bu ürünü tercih etmektedir. Tercih nedenleri bellidir. Daha görsel ve zengin içerkli şehirleri, en iyi ve en ucuz maliyetle yapabilmektir.
Daha detaylı bilgi için

Dış mekan zeminlerini farklı malzeme ve şekillerle kaplayabilirsiniz. Her yöntemin kendine özgü özellikleri ve avantajları mevcuttur. Kabul edilen ve görünen en temek seçenek kilitli parke taşları olmaktadır. Kilitli parke taşları ve bu anlamda Ankara kilit taşı ihtiyaçlarınızda seçim yapacak firma sayınız çok fazladır. Farklı marka ve mağazadan ürün alabilirsiniz. Gerek Ankara, gerekse de farklı illerde bu ürünlerin kullanımı çok fazladır. Neden çok fazla kullanımı olduğunu daha detaylı bir şekilde anlatmaya çalışıyor olacağız.

İki temel nedeni vardır. Maliyet ve estetik görünüm sağlıyor olmasıdır. Öncelikli olarak maliyet konusunu detaylandırmak istiyoruz. Kilitli parke taşlarında çok düşük seviyede bir maliyet karşınıza çıkacaktır. Malzeme olarak fiyatlar gayet uydundur. Metrekarelerce büyüklükteki bir alanı çok uygun fiyatlar mal edebilirsiniz. Bu anlamda Ankara kilit taşı alımınızda yüksek fiyatlar ödemek zorunda kalmazsınız. Bu ürünlerin işçilik ve Konya Kilit Taşı Ustası uygulama maliyetleri de çok azdır. İyi bir usta tarafından hızlı ve pratik bir şekilde uygulanabilmektedir. Bu uygulama sonrasında ilgili alanın bir bölgesinde sorun çıkabilir. Kaplaması yapılan alanın alt yapısında bir problem çıkmış olabilir. Çok normal ve olası bir şeydir. Bunun için ilgili alanın sökülmesi ve sorun olan bölgeye erişilmesi gerekir. Kilitli parke taşları ile kaplanan bu yüzeyler kolaylıkla va deforme olmadan sökülebilir ve sorun giderilebilir. Sökülen bu taşları atmak zorunda değilsiniz. İlgili alandan söktüğünüz taşları aynı şekilde yerine koyabilir ve bu maliyetten de kurtulmuş olursunuz.

HİZMET VERDİGİMİZ YERLER KONYADA

Konya’nın Ahırlı, Akören, Akşehir, Altınekin, Beyşehir, Bozkır, Çeltik, Cihanbeyli, Çumra, Derbent, Derebucak, Doğanhisar, Emirgazi, Ereğli, Güneysınır, Hadim, Halkapınar, Hüyük, Ilgın, Kadınhanı, Karatay, Kulu, Meram, Sarayönü, Selçuklu, Seydişehir, Taşkent, Tuzlukçu, Yalıhüyük, Yunak.25

Estetik görünüm sunuyor olması çok önemli bir tercih nedenidir. Bu anlamda Ankara kilit taşı alımlarınızı etkileyen en temel ikinci unsur olarak karşımıza çıkmaktadır. Pek çok farklı estetik şekillerde imal edilmekte ve satılmaktadır. T ve S şeklinde olanlar vardır. Buna ilave olarak kare, sekizgen, dikdörtgen, baklava tipi ve benzer çok çeşitli seçenekler sizleri beklemektedir. Birbirine kilitlenerek monte edilmesi sağlamlık açısından önemlidir. Dayanıklı ve uzun ömürlüdür. Düzgün yapılan uygulamaların yıllar boyu kullanımı söz konusudur. İlgili zeminler kirlenmiş ve pislenmiş olabilir. Hiç dert etmenize gerek yoktur. Hızlı ve kolay bir şekilde silebilir yada yıkayabilirsiniz. Bunun gibi İstanbul Kilit Taşı Ustası çok seçenek sizleri beklemektedir. Bu ürünler her zaman için avantajdır. Farklı ve maliyetli ürünlerle kaplama yapmak yerine, maliyetsiz ve estetik kilitli parke taşlarını tercih edebilirsiniz.

Bu uygulamaları yapmak için çok deneyimli bir usta bulmanız gerekir. Bu anlamda Ankara kilit taşı uygulamasını bildiğiniz veya iyi referansları olan kilitli parke taşı ustalarına yaptırmaya çalışmalısınız. Tüm dünyada kullanılan bir üründür. Ülkemizde pek çok belediye yöneticisi Konya Kilit Taşı Ustası kaldırım yolu, otopark, özel yürüme yolu, park, sosyal tesis ve benzer alanların kaplamasında bu ürünü tercih etmektedir. Tercih nedenleri bellidir. Daha görsel ve zengin içerkli şehirleri, en iyi ve en ucuz maliyetle yapabilmektir.

Leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir